24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wendy Guevara pozuje na okładkę magazynu, a użytkownicy krytykują niewłaściwe użycie Photoshopa

Wendy Guevara pozuje na okładkę magazynu, a użytkownicy krytykują niewłaściwe użycie Photoshopa

Po wzięciu udziału w „Dom Gwiazd”wpływowy Wendy Guevara Nadal występuje w magazynach i programach telewizyjnych. Trzeba jednak przyznać, że sława ma też swoje niuanse, o czym świadczą niedawne kontrowersje wokół jego wizerunku na okładce magazynu Quién.

Na Instagramie zdobywczyni czterech milionów peso udostępniła zdjęcia postu, na którym pojawiła się przed kamerą w żółtej koszulce i czarnych rękawiczkach, z promiennym uśmiechem.

Przeczytaj także: NETFLIX: Ten serial, składający się tylko z 8 odcinków, nigdy nie przestaje się rozwijać i stanowi lekcję życia

W ważnym geście magazyn wybrał Guevrę na centralną postać wrześniowego numeru, a wiadomość została oficjalnie udostępniona w tej samej aplikacji, docierając do odbiorców chcących dowiedzieć się więcej o twórcy.

„Ta transpłciowa kobieta jako pierwsza w naszym kraju wygrała reality show: podbiła ekrany i zdominowała TikTok oraz rozmowy po obiedzie. Musimy porozmawiać o Wendy, przegranej, która wszystko wygrała” – można przeczytać na okładce serwisu strona.

Zdjęcie: Instagram @ltorresbeauty

Chociaż wielu użytkowników chwaliło osiągnięcia Wendy, znanej z występu w „Las Perdidas” po tym, jak szeroko rozprzestrzenił się jej film, który przyniósł jej sławę wraz ze swoją przyjaciółką Paulą Suarez, pojawiają się również krytyczne uwagi pod adresem wyglądu Guevary. Zarzucano im nadmierne używanie filtrów i „wybielanie” skóry.

Wśród komentarzy: „Chciałbym mieć okładkę, ale czy naprawdę trzeba używać tak wielu filtrów na zdjęciach? To jest w twoim stylu w starym stylu!”, „Ona wygląda bardzo podobnie do Carol G!”, „Tak wiele filtry”, dał ludziom W bardziej naturalny sposób, w dzisiejszych czasach nie trzeba sprzedawać pozorów”, „Tyle edycji… dlaczego?”, „Oczywiście zmodyfikowali Wendy. Dlaczego mieliby to zrewidować w ten sposób? I te ubrania” – widać w reakcjach.

Na razie Wendy nie skomentowała otrzymanej krytyki. Choć negatywne komentarze są obecnie jedynie spekulacjami ich zwolenników, z biegiem lat pojawili się artyści, którzy aktywnie kwestionowali praktykę publikacji cyfrowych.

READ  Horoskopy Zada ​​Muhammad: Oto prognozy horoskopów na dzisiaj, niedzielę, 21 stycznia

Przeczytaj także: Christian Chavez ostro skrytykował Sama Smitha i porównał go z jego garderobą podczas trasy RBD Tour

Brak otwartych porów, porcelanowa skóra, jedwabiste włosy i szczupła sylwetka to tylko niektóre z cech, którymi mogą pochwalić się modelki i aktorki dzięki Photoshopowi, są jednak gwiazdy, które nie bronią tego narzędzia i wybierają prawdziwy lub naturalny, i z tego powodu i tutaj opowiadamy o trzech z nich, którzy wyrazili swój sprzeciw. W temacie udało im się nawet zmienić „zasady”.

Bohater „Titanica” Kate Winsletto jedna z gwiazd, która nie ukrywała, że ​​nie interesuje się retuszem.

W 2003 roku publicznie oskarżył o zmianę zdjęcia na okładce magazynu GQ. Słynna przedstawicielka zauważyła, że ​​jej nogi wyglądały na szczuplejsze, niż były w rzeczywistości.

„Fotograf dał mi polaroid z sesji i mogę zapewnić, że moje nogi są o około jedną trzecią szczuplejsze. Retusz jest za duży. Nie jestem i, co najważniejsze, nie chcę być”.

Jeszcze w 2015 roku aktorka podpisała kontrakt z L’Oreal, którego jedna z klauzul zabraniała zmiany jej wizerunku.

Powiedziała E! Wiadomości: „Mogę mówić tylko za siebie, mogę robić tylko to, co jest dla mnie ważne i chcę, żeby inni poszli tą drogą”.

Pasek będzie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.  Zdjęcie: IMDb

Pasek będzie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Zdjęcie: IMDb

Gwiazda „Euphorii” Zendaya również wypowiedziała się publicznie na ten temat, gdy w 2015 roku magazyn Modeliste zmienił niektóre zdjęcia zrobione w Puerto Vallarta w Meksyku.

Na Instagramie napisała: „Dziś wykonano nową sesję zdjęciową i ze zdziwieniem odkryłam, że w wieku 19 lat moje biodra i tułów zostały mocno zmanipulowane. To właśnie te rzeczy sprawiają, że kobiety czują się niepewnie same ze sobą i tworzą nierealistyczny ideał Piękna.” .

Udostępnił także swoje „normalne” zdjęcie wraz z edytowanym snapem.

Dodał: „Każdy, kto mnie zna, wie, że opowiadam się za prawdziwą miłością do siebie. Dlatego publikuję prawdziwe zdjęcie (to po prawej), które uwielbiam. Dziękuję Modeliste za usunięcie zdjęć i rozwiązanie tego problemu za pomocą retusz.” .

READ  Córka Cristiny Pacheco zdradza nowe szczegóły dotyczące ostatnich dni dziennikarki: „Była zdenerwowana”

Następnie magazyn obiecał opublikować zdjęcia kolejnego numeru bez Photoshopa.

Zdjęcie: Instagram @zendaya

Zdjęcie: Instagram @zendaya

Przeczytaj także: Najbardziej atrakcyjny serial w HBO Max, uznawany za jeden z najlepszych seriali w historii