21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od 28 sierpnia do 3 września 2023 r

Od 28 sierpnia do 3 września 2023 r

w tym Horoskop Baranatygodniowo od 28 sierpnia do 3 września, Wenus Rozpocznij swoją bezpośrednią ścieżkę, aby kompleksowi ludzie opuścili Twoje życie, a Ty przyciągnąłeś zdrowszych. w, Uran Rozpocznie się trajektoria spadkowa i zmusi Cię do przeglądu ostatnich decyzji finansowych.

pieniądze i praca

Od kilku miesięcy planeta Uran znajduje się w sektorze Twojego horoskopu związanym z Twoimi dobrami materialnymi i zarządzaniem pieniędzmi.

Ponieważ jest to gwiazda kojarzona z nagłymi zmianami, zaszły w Tobie poważne zmiany dotyczące źródła dochodów i pracy, co znajduje odzwierciedlenie w Twoich pieniądzach.

W obliczu tych niestabilności daliście się ponieść niecierpliwości i na pewno podjęliście decyzje inwestycyjne i założyliście własny biznes. W tym tygodniu rozpoczynają one trajektorię spadkową, dzięki czemu można je przejrzeć i sprawdzić, czy wymagają korekty.

Miłość, życie uczuciowe i społeczne

Wenus, planeta miłości, rozpoczyna swój bezpośredni bieg po półtoramiesięcznej retrogradacji. W tym czasie analizowałeś swoje narracje i zachowanie wobec nich.

Teraz, wraz ze wspomnianą zmianą kierunku planety, na pewno będziesz mieć jasność co do wszystkiego, co musisz zrobić, aby działało lepiej.

Cały ten energiczny ruch wyprowadzi złożonych ludzi z twojego życia i będziesz w stanie przyciągnąć zdrowszych ludzi, więc wykonaj ten rytuał z czosnkiem, aby przyciągnąć swoją sympatię i osiągnąć trwałą miłość.

Tutaj znajdziesz swój horoskop na dziś

Zdrowie i dobra kondycja

W tym tygodniu, w związku ze zmianą kierunku Wenus w Twoim znaku, napełnisz się energią i będziesz mógł pozbyć się skurczów i bólów kości. Będziesz miał więcej witalności, a to sprawi, że będziesz bardziej dynamiczny i pełen nadziei.

Rady, jak poprawić swoje vibrato

Są dni, kiedy poczujesz się bardziej zachęcony, więc jest to najlepszy czas na wykonanie rytuału. Na przykład, jeśli czekasz na przybycie tej wyjątkowej osoby w swoim życiu, możesz dodać magiczny akcent, aby przyspieszyć ten proces.

READ  3 znaki zodiaku 26 września 2021 r. Będziesz miał wspaniały dzień

W tym celu piszę do Ciebie list, aby Cię o tym poinformować; Tutaj powinieneś szczegółowo opisać następujące cechy tej osoby i to, jaką chcesz, aby ta osoba była. Następnie włóż go do zaadresowanej do siebie koperty i wyślij pocztą. Za kilka dni otrzymasz tę wiadomość, a kiedy to zrobisz, świętuj, jakby to było prawdziwe. W ten sposób celowo podniesiesz wibracje.

najlepszy dzień

Najlepszym dniem tygodnia dla Ciebie jest piątek, dzięki temu, że Księżyc w Strzelcu i Wenus w Lwie postanawiają zapewnić Ci dzień w dobrym nastroju. Poczujesz w sobie tyle luksusu, że będziesz mógł rzutować go na swoją rzeczywistość lub ukochaną osobę.

klucz

Kluczem do Twojego horoskopu będzie rozpoznanie oszukiwania samego siebie, abyś mógł je odłożyć na bok i w ten sposób poprawić swoje relacje.

Sprawdź tutaj:

Horoskop miesięczny dla Barana na sierpień

Horoskop roczny na rok 2023 dla Barana

Zobacz też:

Rytuały na Twój ślub, aby przebiegły tak, jak zawsze marzyłeś

Rytuał usuwania zazdrości z domu za pomocą czerwonej szmatki

Rytuał trwale usuwający zazdrosnych ludzi ze swojego życia

Powiązane wideo:

Te znaki zodiaku pomogą Ci przyciągnąć pieniądze, jeśli spędzisz z nimi czas