22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Warsztat Medycyny Tradycyjnej Reactiva Bienestar w Jakona

Warsztat Medycyny Tradycyjnej Reactiva Bienestar w Jakona

Jakona, Michigan, 23 marca 2023 r. – Z udziałem 30 kobiet Ministerstwo Opieki Społecznej (Sidibe) ożywiło program szkolenia i udzielania zaopatrzenia dla medycyny tradycyjnej.

Zgodnie z komunikatem prasowym, za pośrednictwem tego programu Sedebi, za pośrednictwem Departamentu Opieki Społecznej, promuje korzyści płynące z tradycyjnej i alternatywnej medycyny z korzyścią głównie dla kobiet powyżej 18 roku życia i głów gospodarstw domowych.

Beneficjenci, oprócz znajomości roślin leczniczych charakterystycznych dla ich regionu, nauczą się sporządzania maści, maści, nalewek, syropów i mydeł, a także technik masażu relaksacyjnego, magnetoterapii, terapii stożkowej i terapii uszu, w oparciu o wiedzę zdobyte na warsztacie szkoleniowym.

Ponadto będą mogli pracować na własny rachunek i generować dochód ekonomiczny ze sprzedaży wytwarzanych przez siebie produktów, a także dbać o zdrowie swoich bliskich.

Warsztaty, prowadzone przez Tradycyjnych Lekarzy Emilię Alejo Simón i Almę Rosę González Calderon, potrwają 12 godzin, w ciągu dwóch dni i odbędą się w Centrum Integracji Dobrobytu i Harmonii Społecznej (CEPAS), La Light.

Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymają zestaw narzędzi i materiałów do zastosowania technik, których się nauczyli.

READ  EM, unikanie nasycenia poprawia rokowanie