18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Turecki Tiktoker ginie po upadku z 9-piętrowego budynku; Wszystko zostało nagrane na wideo

Turecka tiktoker została zabita po upadku z wysokości 50 metrów podczas nagrywania treści dla swoich sieci społecznościowych. Wydarzenia były nagrywane na wideo.

Meksyk, 27 sierpnia (jednak) Efekt Dogan Cobra stracił życie po, po Spadając z dziewięciopiętrowego budynku Kiedy on był Zarejestruj zawartość swojego konta TikTok w Stambule, indyk.

Według niektórych mediów 23-latka pojechała odwiedzić swoją rodzinę w Stambule, kiedy postanowiła wejść na dach ze swoją 16-letnią kuzynką Heleną, aby obserwować dokładną godzinę zachodu słońca, a także zrobić kilka zdjęć i filmy do sieci społecznościowych.

To Helen sfilmowała ostatnie chwile Cobry, która chodziła po dachu, w części filmu postanowiła usiąść z zamiarem przeniesienia się na inny dach.

Później Helen skierowała kamerę na kuzyna i uchwyciła dokładny moment, kiedy był Efekt Wspiął się na szarą plastikową płytę i natychmiast się złamał, ponieważ nie mógł znieść jej ciężaru. Następnie młoda kobieta znika po upadku z wysokości około 50 metrów.

jak codzienna pocztaHelen szybko poszła powiadomić rodzinę o wypadku i wezwać służby medyczne.

Kilka minut później do budynku przybyli ratownicy medyczni i potwierdzili, że dziewczynka nie ma już oznak życiowych.

Po śmiertelnym wypadku rodzina ogłosiła, że ​​zamierza zadenuncjować wykonawcę, który zainstalował w budynku kruche plastikowe panele, co spowodowało śmierć Cobry, jednak na razie nie wiadomo, czy można chodzić po tym terenie.

Nie pozwolimy mu odejść. A jej wujek wyjaśnił mu, że jak tylko dziewczyna postawi stopę na ziemi, ta (deska) pęka i spada na ziemię z dziewiątego piętra. codzienna poczta.

Dodał, że młodym kobietom powiedziano, aby nie nagrywały niebezpiecznych filmów z aplikacji, ale mimo ostrzeżeń „nie były posłuszne”.

READ  WhatsApp | Prima Aprilis | Jak wysłać pustą wiadomość | pusty tekst | nnda | nnn | Zagraj w DEPORA

Ciało Kobry Dogana zostało przewiezione do jego rodzinnego miasta Midyat, położonego w prowincji Mardin w Turcji, a na cmentarzu Kalu Asri odbyły się już ceremonie religijne.