22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy opcje Cruz Azul upadły po podpisaniu kontraktu z Alexisem Vegą

Trzy opcje Cruz Azul upadły po podpisaniu kontraktu z Alexisem Vegą

rynek

Zespół poszukuje skrzydłowego o lewym profilu lub ofensywnego pomocnika. Na radarze są trzy opcje.

© PrywatneCruz Azul szuka jeszcze jednego lub dwóch wzmocnień przed finałami w 2024 roku.

Chociaż jest wielu specjalistów ds Przejdź przez rynek Wskazali to Alexisa Vegi Będę graczem Niebieski krzyż zmierzać do Zamknięcie 2024, Podpis upadł w ostatniej chwiliZaznaczając, że meksykański zawodnik nie zaakceptował niektórych warunków umowy narzuconych przez podmiot Fabryka cementu.

pomimo Maszyna Na pozytywną reakcję 26-letniego pomocnika czekałem do zeszłego czwartku. To nigdy nie dotarłoKtóremu – jak się okazuje – poddali się Negocjacje dobiegły końca; Tymczasem ogłoszono to w ciągu ostatnich kilku godzin Alexis Vega pozostanie w ChivasChoć nie jest to częścią planów sztabu szkoleniowego.

W tym scenariuszu liderzy Niebieski krzyż Muszą aktywować Plan B, bo wciąż do niego aspirują Zamknij ostatnią umowę w tym momencie Okno transferowepodkreślając, że Twoje opcje są ograniczone do Rynek krajowypo tym jak zajęli swoje miejsca dziewięć Miejsca obce.

W tym sensie wiadomo, że grupa Producent cementu Szukaj Koniec lewego profilu Lub Ofensywny pomocnik. Pod tym panoramicznym zdjęciem znajdują się trzy widoczne na radarze opcje, które mogą się przydać Maszyna: Ponchito Gonzaleza, Sebastiana Kordoby I Herberta Jurado.

Ponchito Gonzaleza, Sebastiana Kordoby I Herberta Jurado

Alfonso Gonzaleza

Ponchito Gonzaleza To jedno z nazwisk, które pojawiło się w ostatnich tygodniach Potencjalne podpisanie kontraktu z Cruz Azul na finały Clausury 2024. Napastnik z Plan Stało się to pragnieniem instytucji Fabryka cementu; Najnowsze komunikaty wskazują jednak, że sytuacja nie rozwija się tak, jak wielu oczekiwało.

Sebastiana Kordoby

26-letni ofensywny pomocnik doskonale wpisuje się w styl gry Martin Anselmi, ponieważ może grać zarówno jako ofensywny pomocnik, jak i skrzydłowy (oba profile). Jednak najnowsze doniesienia wskazują, że gracz Tigres jest remisowy Odrzuciłby zainteresowanie Cruz Azul Ponieważ przyjmie tylko ofertę z Europy.

READ  Dlaczego „Cabecita” Rodríguez nie siedzi nawet na ławce rezerwowych podczas meczu Club América – Querétaro?

Herberta Jurado

Biorąc to pod uwagę Cruz Azul chce wzmocnić się skrzydłem – Szczególnie meksykańskie – znowu Wokół 19-letniego piłkarza zaczęły pojawiać się spekulacjeKtóry znajdował się na orbicie obrazu Producent cementu Kilka tygodni temu; W tym sensie należy zauważyć, że po raz pierwszy podkreślono, że negocjacje kończą się kiedykolwiek Iwana Alonsodyrektor sportowy MaszynaLepiej jest promować kamieniołom Fabryka cementu.

Carlos Vela, transakcja bombowa, której pragnie Cruz Azul

On Pawilon meksykańskiktóry ma 34 lata i nadal dużo gra w piłkę nożną Wolny agent Nie podjął jeszcze decyzji, jaka będzie jego przyszłość. W związku z tym, Rada Cruz Azulktóra utrzyma go na krótkiej liście, będzie musiała zaoferować wysoką pensję, aby go przekonać Bombardier Do Gra po raz pierwszy w Liga MX.

rekonesans Kto powinien wzmacniać Cruz Azul przed turniejem kończącym sezon 2024?

Kto powinien wzmacniać Cruz Azul przed turniejem kończącym sezon 2024?

Głosowało już 1456 osób