1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Santiago Jimenez eksplodował po rzucie karnym przeciwko Cruz Azul Mediotempo

Meksyk /

Kontrowersje arbitrażowe w mecz Pomiędzy Cruz Azul i Toluca został mocno skrytykowany i Wiele reakcji w meksykańskiej piłce nożnej, jeden z nich Interakcje To było z byłej cementowni Santiago JimenezDziś jest napastnikiem Feyenoordu i Eredivisie z Holandii.

Syn Christiana „Chaco” Jimeneza Wcześniej napisał potężną wiadomość w sieciach społecznościowych The Sędzia Fernando Hernandez zdobywa rzut karny Dla Toluki Uwięziony przez bramkarza Sebastiana Jurado na pasie Ortega.

Początek. Nie ma na świecie miejsca, w którym znalezionoby tego przestępcę„” napisał młody piłkarz, chociaż usunął ten tweet kilka minut później.

Młodzieżowa drużyna La Maquina szuka swojego byłego zespołu. Przed spotkaniem z Czerwonymi Diabłami w TolucaSanti skomentował niektóre posty z pojemnika na cement i Powiedział im: „Ze wszystkim”..

Cruz Azul przegrał z Tolucą, po kontrowersyjnej wytwórni od rządu centralnego. Sebastiana Juryw centrum Noga odwiedzającego piłkarza jest wyprasowanaale sprawiało to wrażenie, że to był wypadek, bo bramkarz obserwował piłkę.

Urządzenie dodało swoją drugą z rzędu porażkę w inauguracyjnym turnieju 2022 i zatrzymał się w pozycji 15; W środę otrzymasz Xolos z Tijuany.

READ  Ogólna tabela pozycji i wyników na trzynasty dzień Clausury 2022