19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To nowy dom, który Luisio Comónica kupił w Wenezueli

Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli i zaprezentował go na swoim YouTube (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)

Premiera to Luisito Comunica. Słynny twórca treści cyfrowych zgłosił to za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny YouTube Kupiłem dom w WenezueliI Kraj, w którym podczas ostatniej wizyty zrobił tak wielkie wrażenie.

Zgodnie z tym, co nazywa się również „Luisillo El Pillo”, dom kosztował łącznie 20 000 dolarów lub 397 tysięcy 512,00 meksykańskich pesos, chociaż można znaleźć domy do 7000 dolarów lub 139 tysięcy 129,00 Jeśli szukasz jak jego strona.

„Jestem kimś, kto ciągle szuka domów i mieszkań i chciałbym na to spojrzeć i znaleźć coś takiego za 20 000 dolarów, co jest bardzo rzadkie, nie zdarza się, nie zdarza się. Wygląda na dobrą okazję do inwestycji„, Powiedziała.

Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)
Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)

Jest to małe mieszkanie w stylu loftu w mieście Mleczarnia, w stanie Anzoategui, stolica autoryzowanej gminy turystycznej Diego Bautista Urbanega.

Jak donosi YouTube Sprzedali dom w pełni umeblowany. Od zintegrowanej i elektrycznej kuchni, lodówki, po popularne klimatyzatory, krzesła, stoły, łóżka, fotele, patelnie, sztućce itp.

podejrzeń Luisito komunikuje się jest to, że poprzedni właściciele mogli uciec z kraju, prosząc o nieskazitelną sprzedaż, a także otrzymanie, nawet z wypchanymi zwierzętami.

Być może najbardziej imponujące jest to, że nieruchomość znajduje się zaledwie kilka metrów od Zniszczyć, więc możesz podejrzewać, że będzie to znacznie droższe. Zawiera nawet plik Balkon Stąd widać raczej tropikalną panoramę.

„Dokumenty, procedury itp. dotyczące inwestowania w Wenezueli nie są do końca proste”, Luisito był szczery; Miał jednak asa w rękawie.

Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)
Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)

jego żona, Ariani TenorioByła to jednak doskonała wymówka dla Luisito, by zainwestować w głąb lądu Nie wdawał się w szczegóły zakupuAni udział Wenezueli w transakcji.

READ  Ukraina mówi, że planuje odzyskać utracone terytoria

Ale kiedy masz plik Wenezuelska para, wiele rzeczy jest ułatwionych. Sytuacja nie była trudna, ale zazwyczaj, jeśli cudzoziemiec chciał zainwestować, był to długi proces. Nie chcę, żeby wyszli z myślą, że każdy może przyjść i zainwestować. Podkreślił w swoim filmie, że posiadanie sojusznika w kraju jest opcją.

Potwierdził, że następny krok Będzie gotowy do wypożyczenia Jako dom zamierza pobierać miesięczny czynsz, który przekracza czas korzystania z usługi wynajmu okresowego.

Z danych ujawnionych przez samego Luisito Comunicę w swoim vlogu wynika, że ​​dochód mógł sięgnąć około 300,00 USD lub do 6000 meksykańskich pesos Około.

Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (zdjęcie: Instagram/luisitocomunica)
Luisito Comunica kupił dom w Wenezueli (fot.: Instagram/luisitocomunica)

W ten sposób ostatecznie ujawniono powody niedawnej wizyty Luisito Comóniki w Wenezueli, nazwano go nawet komunistą, zapewniając, że Jego podróż do tego kraju Ameryki Łacińskiej została sfinansowana z tego samego terytorium co Ameryka Południowa Aby zdefiniować twarz, która nie reprezentuje podatności, na jaką reżim cierpi z powodu swojej populacji Nicolas Maduro.

Później stwierdził, że niektóre z jego „wyciekłych” zdjęć okazały się być „Komunistyczny LewistoZ powodu tej podróży, na którą odpowiedział żartobliwie, zaczął kilka miesięcy temu.

„Nie ssie, ten żart, który wrzuciłem do sieci kilka miesięcy temu. Przestań mówić bzduryInfluencer napisał z Puebla.

Czytaj: