18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czas, w którym Gustavo Cerrate zafascynował Thalię: „Mężczyzna był szczęśliwy”

Thalia i Gustavo Cerrate spotkali się w Miami w 2009 roku (Zdjęcie: Quartoscuro)

Po czterech latach zapadania w śpiączkę Gustavo Cerrate W 2010 roku stracił życie w wyniku udaru mózguZ którego nie mógł się wyleczyć, z którego smuciły miliony zwolenników przywódcy woda sodowa Muzyk rockowy znany w języku hiszpańskim od XX wieku.

Artysta urodził się w Buenos Aires i zmarł w wieku 55 lat Zdobył reputację jako kompozytor, piosenkarz, autor tekstów i producent muzyczny, od lat 80. wraz z innymi zespołami ruch „rock w twoim języku”, który przełamał granice i zjednoczył młodzież tego pokolenia.

Zanim jednak stracił przytomność po koncercie w Caracas w Wenezueli, 15 maja 2010 odbył się historyczny koncert, Cerati pokazała swoją fascynację kolejną gwiazdą hiszpańskiej muzyki: ThaliaKtóry zakochał się w nim podczas prób jednego z jego koncertów.

Wspomniany muzyk zaszokował swoich zwolenników, zapadając na ponad cztery lata w śpiączkę (fot. AFP)
Wspomniany muzyk szokował swoich zwolenników, zapadając na ponad cztery lata w śpiączkę (fot. AFP)

Chodzi o to, że argentyński muzyk podczas pobytu w Miami z przyczyn technicznych, Zostali zaproszeni na próby do nagrania albumu Pierwsza linia przez thalia, 2009 projekt, który Królowa serialu lat 90. Wzmocniła swoją karierę wokalną i osiągnęła niezwykły sukces po występie w oglądać W kameralnym i wokalnym stylu jego największe przeboje i inne niewydane utwory.

W ten sposób dał to poznać Paul Fratt, były główny trener muzyka sony i prąd Kierownictwo Piosenkarka Maria Josedo YouTube dodatkowa zawartość, Prowadzony przez prezentera Jesse Cervantesa:

Thalia spędziła dwa lata swojego życia po bardzo pięknym projekcie, który uruchomiliśmy Pierwsza liniaI W każdym wywiadzie było mi bardzo przykro, ponieważ w każdym wywiadzie przypominał mi, Były członek pierwszego składu Grupy Kairskiej powiedział.

album "Pierwsza linia" Jest jedną z najbardziej udanych thali (fot. Sony Music)
Album „Primera Fila” jest jednym z najbardziej udanych albumów Thalíi (fot. Sony Music)

Furat pamięta, jak mówił o żonie Tommy’ego Mottoli Kiedy ostatni raz widziałeś Gustavo Ceratiego, którego zabrałeś na ostatnie próby do albumu? zarejestrowany W United Bank Center w mieście.

READ  Minnesota rejestruje zorzę polarną na niebie

„Ten dzień w Miami był ostatnim dniem, w którym go widziałem. Zjadłem z nim lunch i zabrałem go na próbę Thalii. Poszliśmy zjeść tego dnia z Gustavo Cerrate’em, rzeczywiście poszedłem i powiedziałem mu „Hej, muszę iść na próbę, żeby test dźwięku Odtąd powiedziałem do nich: „Pójdziesz ze mną?” Wiedząc, że wyślą mnie do lotu.powiedział Furat, który był zaskoczony odpowiedzią Mughniyeh Kiedy wibracje ustaną.

„Sirati wybiera się na jedną z tych rzeczy? Nie po to, by lekceważyć Thalię, wręcz przeciwnie, ale było tak:” On na pewno będzie miał coś do zrobienia lub inne plany … „, ale powiedział: „Szczęśliwy, szczęśliwy”, powiedziałem „OK „. Dotarliśmy na próbę i był zaintrygowany, a facet był szczęśliwy (mówiąc) „Nie mogę w to uwierzyć”, tak samo jak Thalia, ona jest Thalia-Cóż mogę powiedzieć? To gwiazda, która promieniuje światłem i pozytywną energią setki kilometrów od nas.

Paul Furat (z lewej) rozpoczął karierę jako członek Grupy Kairskiej.  Dziś jest dyrektorem generalnym branży muzycznej (Zdjęcie: Screenshot Extra Content)
Paul Furat (z lewej) rozpoczął karierę jako członek grupy Cairo. Dziś jest dyrektorem generalnym branży muzycznej (Zdjęcie: Screenshot Extra Content)

Dyrektor generalny Music World przyznał, że mógł zaaranżować współpracę między wokalistami, ale to wszystko pozostało pomysłem, faktem, który do tej pory budzi u niego pewne ubolewanie.

„Więc wśród rzeczy, których najbardziej żałuję, wiele osób by mnie zabiło: Miałem zaprosić Gustavo do zaśpiewania Pierwsza liniaTo było dla mnie normalne i powiedziałem: „Dlaczego nie? Wiem, że wydaje się to niewyobrażalne, gdybym teraz powiedział Gustavo, on powiedziałby tak, a Thalia powiedziałaby tak, pewna „I złamałem się, nie odważyłem się, nie wiedziałem, jak to zrobić i dobrze, nie – powiedział Paul z nieplanowanego duetu Start.

Czytaj: