24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest piosenka, którą chce, by zaśpiewali na jego pogrzebie

30 dni później w szpitaluNiewiele osób jest zaznajomionych z zdrowie Kto jest piosenkarzem Vicente Fernandez. Ostatnio zaczęło się wideo, które stało się wirusowe portale społecznościowe Gdzie regionalny symbol gatunku meksykańskiego wyraźnie określa piosenkę, którą chce, aby zagrali, gdy umrze.

Fot. Cuartoscuro, archiwum.

Wideo zostało uwiecznione w prezentacji przedstawionej wraz z jego synem Alejandro Fernándezem, gdzie Vicente Fernández przed wykonaniem piosenki Volver, Volver, mówi:

Ta piosenka jest dla mnie bardzo wyjątkowa. W dniu, w którym mnie pochowali, wszyscy śpiewali to w telewizji lub gdziekolwiek to oglądali.

I chociaż twierdził wtedy, że może to zająć wiele lat, prawda jest taka, że ​​jego zdrowie martwi fanów. Dzieje się tak pomimo faktu, że tłumacz kilka lat temu przeszedł na emeryturę z teatru.

Vicente Fernandez był hospitalizowany przez miesiąc po tym, jak przeszedł tracheostomię. Jednak jego rodzina wydała 6 września oświadczenie, w którym zgłosił stan jego zdrowia. W ogólnym oświadczeniu stwierdzono, co następuje:

W imieniu rodziny Fernandez i ich lekarzy dziękujemy za dalsze monitorowanie stanu zdrowia pana Vicente Fernandez. Dzisiaj, 6 września 2021 r., 30-dniowy pobyt w szpitalu. Ogólnie rzecz biorąc, pozostał stabilny ze stałą progresją, szczególnie w odniesieniu do jego stanu neurologicznego i mobilności. Obecnie kontynuuje pracę na oddziale intensywnej terapii pod ścisłym nadzorem lekarskim.

Jego lekarze karmią go przez rurkę ze względu na procedurę, którą przeszedł. Chociaż jego stan zdrowia pozostaje krytyczny, pozostaje stabilny.

READ  Disney+ potwierdza, że ​​Percy Jackson za swój serial telewizyjny