3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chikes Rivera otrzymuje krytykę za lizanie ucha swojego chłopaka | Zdjęcie

Zdjęcie Chiquisa Rivery Nie przestała okazywać uczucia swojemu nowemu chłopakowi, Emilio Sanchez, chociaż ta ostatnia spotkała się z ostrą krytyką w sieciach społecznościowych piosenkarki, ponieważ jej kochanek udostępnił zdjęcie, na którym się pojawia polizać moje uszy Operator.

córka Jenny Rivera Stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek mimo oddalenia od swojej słynnej rodziny, tym razem była ze swoim chłopakiem, z którym nie przestawała dzielić podejrzanych romantycznych chwil.

Może Cię zainteresować: Chikes Rivera zaskoczona romantyczną kolacją, czy jej chłopak poprosił ją o rękę?

Chikes Rivera i Emilio Sanchez. Zdjęcie: Instagram

Po wystawnej kolacji przy świecach para stała się celem krytycyPonieważ jest na zdjęciu, które udostępnił Emilio Sanchez Poprzez ich historie w Instagram Widać, że młoda kobieta liże dolną część ucha, jednocześnie przytulając go drugą ręką.

Komentarze były natychmiastowe i podczas gdy niektórzy użytkownicy rzucili się przeciwko niej, inni twierdzili, że wszystkie posty, które umieszcza ze swoim chłopakiem w sieciach społecznościowych, są sposobem na wzbudzenie zazdrości jej byłego partnera, piosenkarza. Lorenzo Mendes.

Pośredni Lorenzo Mendes?

To nie jedyne zdjęcie, którego może użyć Zdjęcie Chiquisa Rivery Aby wzbudzić zazdrość Lorenzo Mendesa, wiadomość została niedawno nazwana wskazówką piosenkarz.

Może Cię zainteresować: Czy Chiquis Rivera przesadza z Photoshopem? Na tym zdjęciu masz małą talię

Napisał: „Istnieje różnica między kimś, kto zna twoją wartość, a kimś, kto docenia twoją wartość”. piosenkarz 36 lat ze zdjęciem posiedzenie Na nogach swojego chłopaka.

Chociaż para otrzymała gratulacje z okazji nowego związku, użytkownicy tak mówią Zdjęcie Chiquisa Rivery Może wkrótce skończyć z Emilio Sanchezem, ponieważ nadal będzie kochać tłumacza”.Wynoś się z mojego życia”.