18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mía Rubín jest dumna ze swojego pokoju, który jest bardziej luksusowy niż pokoje Angeli Aguilar: Zdjęcia

ten Rodzina Ruben Legaritta stać się jednym Ulubiony W takim razie na scenę narodową Andrea Legareta i Eric Rubin To jednak pokazało Przeciwności, gotowi zrobić wszystko, aby pozostać zjednoczonym i wsparcie ich córki. mój i Nina Robben, odkąd byli bardzo młodzi, byli zaangażowani w Świat muzyki i aktorstwa pokazać że talent Płynie w twoich żyłach.

Mimo młodego wieku młode kobiety zostały szeroko skonsolidowane Ścieżka sukcesów w ważnych produkcjach i prezentowanych na platformach cyfrowych, przestrzeni z tysiącami obserwujących, którzy zdają sobie sprawę Osiągnięcia, oni nowe projekty Relacja między wszystkimi członkami rodziny. Na przykład Mia, pierworodne małżeństwo, ona ma 850 tysięcy polubień Do tej pory na Instagramie.

Mia Rubin ma 850 000 obserwujących na Instagramie. Zdjęcie: Instagram miarubinlega

Wprowadzenie Míi Rubín Legarreta jako solistki

Kopalnia robin Niedawno pojawiła się u boku jako piosenkarka Chucho Rivas, który z nim został zastrzelony pierwszy Nazywana „strzałką”, produkowana przez to samo Eric Rubin, który również brał udział jako kompozytor wraz z córką. poprzez sieci społecznościowe, Kopalnia robin to było bardzo otwarte w związku z którym procesem rejestracja Z piosenki, ale także aspekty związane z strzelanie z filmu.

Obojętny Wysłać zatrudnienie żywyMia postanowiła rozwiać wątpliwości swoich fanów, którzy ją znali talent i ekspresowe Lubić bez przerwy. Chociaż ta piosenka jest pierwszą oficjalnie wydaną przez dziewczynę, Mia przyznała, że ​​ma nadzieję na jej wydanie. pierwszy solo przed przyszłym rokiem, więc kontynuuje przygotowania we wszystkich aspektach, tak jak stara się być pełny artysta Do śpiewania, komponowania i tańca.

Mia Rubin podzieliła się częścią swojego procesu. Zdjęcie: Instagram miarubinlega

To jest twój elegancki pokój

To był ostatni tydzień, kiedy Mia Rubin Legarita dynamiczna wydajność pytania i odpowiedzi Gdzie opowiadał o okazji, którą zaśpiewał na żywo „Flecha” i wsparcie ich rodzice, Trudności Zmierzył się w swojej karierze, a niektóre z brak zabezpieczenia Przezwyciężył przez lata. Oprócz otrzymania serii gratulacje Przez swoich zwolenników Mia postanowiła pokazać jej więcej życie osobiste Skupiłem go na kilka sekund Sypialnie, czyli przestrzeń zawierająca szereg gwiazdy Jak? Sceneria A cienie między aktami a bielami, które świetnie się układają Harmonia.

READ  Disney traci prawa własności intelektualnej do „Kubuś Puchatek” i „Bambi”
W pokoju wokalisty panują neutralne tony. Zdjęcie: Instagram miarubinlega