22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To było spotkanie Bobby’ego Lariusa z Rominą Marcos, córką Nyorca, w Inseparables, Amor Limite | Wideo

Boby Larios i Niurka byli jednymi z najbardziej kontrowersyjnych par na początku 2000 roku, ale ich miłość zakończyła się w 2006 roku, kiedy fala była silniejsza niż ich miłość i ostatecznie trzymała ich osobno. Teraz 16 lat później córka kubańskiego aktora, aktora, biznesmena i muzyka spotkała się ponownie w „Inseparables, amor al Limit”, Ale on jej nie poznał.

Po wielu próbach powrotu do kariery w showbiznesie, Bobby dołączył do reality show ze swoim partnerem, gdzie niespodzianką było dla niego spotkanie z Prominą, młoda dziewczyna, z którą mieszkał we wczesnych latach, a teraz cała dama jej nie poznała, kiedy przestał się z nią widywać.

Jednym z najlepszych momentów pozostawionych przez pierwszy rozdział „Nierozłącznej miłości w pełni” był moment, w którym Bobby nie rozpoznał córki Nyorca, z którą dzielił się we wczesnych latach swojego życia, ale po jej poznaniu chwytają się chwili i przesyłają sobie słodką wiadomość.

Co powiedzieli

Po niezręcznej chwili nie był w stanie określić, kim była córka jednego z jego partnerów, Bobby postanowił poświęcić jej kilka słów, ponieważ potwierdził, że to był bardzo miły moment, aby móc to zrobić przed nią po tym, jak nie widział jej tak długo. Zanim kontynuuje, Romina przerywa mu, aby przypomnieć mu, że kiedy po raz pierwszy spotkali się w programie, nie rozpoznał jej.

Później to Marcus przejął inicjatywę, aby mówić o przeszłości i podkreślać, że nie ma do nikogo urazy i Alpid ma bobby, Podobnie jak reszta gości, Czas cieszyć się tym, kim są dzisiaj i teraz, więc ma nadzieję, że nikt nie dowie się o tym, kim są z historii, które zna, to znaczy chce, aby goście tego domu mogli dać innym znać, kim są dzisiaj.

„Myślę, że nie jesteśmy naszą przeszłością, ani nasza przeszłość nie jest twoja, a ty nie jesteś moja, odkąd byłem młody. Dlatego ważne jest, abyśmy cieszyli się tym, kim jesteśmy dzisiaj.” Wszyscy mamy historię, wiemy tak dużo (kim oni właściwie są) i nie możemy dojść do wniosku, że są tacy sami; Cały czas się zmieniamy i ewoluujemy. Jestem otwarta na spotkanie nowego Bobby’ego z tą cudowną kobietą i z wami wszystkimi. przez Marcusa.

READ  Lalka Sono Bisque zakończyłaby się w zupełnie innym czasie - Kudasai

Później w jednej z małych kapsuł reakcyjnych Romina wyznała, że ​​nie może kogoś osądzać za coś, co wydarzyło się 16 lat temu, bo nawet nie pamięta początku. I najwyraźniej ten program ma wiele do opowiedzenia o tym i wielu innych, więc nie możesz go przegapić od poniedziałku do czwartku o 20:00 na Channel 5 lub online.