3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cynthia Rodriguez upadła. Chcę śpiewać! Zobacz ruiny El Capi Perez: wideo

Ogromny horror przyjęty przez zwolenników porannego programu chodź radość Po tym, jak stała się świadkiem oszałamiającego upadku, którego doświadczyła piękna prezenterka telewizyjna, Cynthia Rodriguez, który jest uważany za jeden z najbardziej lubianych w transmisji.

Przez lata była studentka La Academia stała się jedną z głównych bohaterek programu telewizyjnego Azteca, ponieważ jest bohaterką kilku dywizji; W tym słynny reality show Chcę śpiewać!

Od początku konkursu śpiewu modelka jest gospodarzem; Oprócz mieszkania z uczestnikami. Każdego dnia zaskakuje Cię niesamowity pokaz mody, który kradnie westchnienia wśród porannych kochanków.

Cierpi na ciężki upadek

w tym znaczeniu Cynthia Rodriguez Ukradł światło reflektorów w reality show nie ze względu na swój wygląd, ale dlatego, że w jednym z postów Venga La Alegría przeszedł niesamowitą przemianę.

To było we współpracy z El Capi Pérez, kiedy piękna kierowca zabłysła w zawstydzającym momencie, gdy upadła przed sędziami i innymi kolegami z drużyny. Cynthia Rodriguez stała się przedmiotem kpin.

Co się stało?

Na Twój występ we wtorek 21 września Czapka Perez Interpretował kocham cię Valentin Elisalde, więc nazwał swoich towarzyszy Cynthia RodriguezA wraz z nim na scenie Kristal Silva, Annette Koboro i Laura J.

Idąc śpiewać, Cynthia Rodriguez potknęła się i upadła przed innymi towarzyszami. Natychmiast wstała i śmiejąc się, kontynuowała przedstawienie, na które zaprosił ją jej partner.

„Cynthia jak zwykle podlewa” – zażartował El Capy Perez. „Zniszczyłeś mój moment”.

Jego życie z dala od VLA

Z dala od Venga La Alegría, Cynthia Rodríguez stała się popularną osobowością w sieciach społecznościowych, mając tysiące obserwujących na Instagramie, którzy mogą podziwiać jej piękno i zmysłowość.

Ponadto piosenkarka jest regularnie wybierana do prowadzenia programów telewizyjnych Azteca w dniach takich jak 15 września lub koniec roku, co czyni ją jedną z najbardziej poszukiwanych.

READ  Nowy frajer Idolmastera budzi niepokojące zainteresowanie - Kudasai

Cynthia Rodriguez od lat związana jest z piosenkarką, Zdjęcie Carlosa Rivery. Para jest uważana za jedną z najbardziej stabilnych par w świecie rozrywki.