18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To Stella, piękna córka Antonio Banderasa, który ukradł show na festiwalu w San Sebastian | Kino

San Sebastian to jeden z najważniejszych festiwali w świecie kina. z tego powodu Antonio Banderas wiedział, że musi iść z najlepszą firmą i w tym przypadku postanowił zabrać córkę Stellę, która skończyła kradnąc spojrzenia na czerwonym dywanie dla jej urody i wielkiego uśmiechu. Ale najważniejsze jest to, że podjął decyzję o występie w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie kina latynoskiego.

Na czerwonym dywanie można zobaczyć twarz ojca, który jest dumny ze swojej zdolności do stania przy swoim „dziecku”, który nie wahał się nosić maski, kiedy jego ojciec witał się z towarzyszami.

Stella Del Carmen Banderas Griffiths, lepiej znany jako Stella Banderas w środku show-biznesu, Miała na sobie elegancką czarną sukienkę z długimi rękawami, dekoltem w szpic i dopasowanymi szpilkami. Jeśli chodzi o akcesoria, zdecydowała się założyć duże kolczyki i mały zegarek w złotym kolorze.

Kim jest Stella?

Stella ma 24 lata i robi karierę w świecie wielkiego ekranu, ale porzuciła życie dwa miesiące temu w Los Angeles, by rozpocząć nowy profesjonalny projekt, To samo, gdzie pracowała jako druga asystentka reżysera przy projekcie kierowanym przez jej ojca.

Po epidemii, Młoda aktorka postanowiła wyjechać do Malagi, gdzie się urodziła i do ziemi ojca, aby kontynuować karierę. Dzieje się tak po ukończeniu studiów narracyjnych na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Chodzi o to, aby ręka w rękę i za radą ojca, 24-latka może zacząć chłonąć sztukę iberyjską, a następnie rozpocząć własną drogę w Hiszpanii, Byłoby więc kwestią czasu, zanim jego nazwisko zaczęło obowiązywać nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także na ziemi jego ojca.

Przed rozpoczęciem tej ścieżki w Hiszpanii, Córka Melanie Griffith wydała już swój własny zapach i jest modelką dla zrównoważonej marki odzieżowej Ma kilka filmów, takich jak „Szalony w Alabamie”.