20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tim Hortons i jego promocja z 29 lutego: Kawa + Pączek za 29 peso

Tim Hortons i jego promocja z 29 lutego: Kawa + Pączek za 29 peso

Tim Hortons, seria Kawiarnia i piekarnia Ulubiony produkt Kanady, świętuje rok przestępny Meksyk Z nieodpartą ofertą dla wszystkich miłośników Dobra kawa i ciasta.

29 lutego przejdź do dowolnego Oddział Tima Hortonsa I ciesz się pyszną małą meksykańską kawą w towarzystwie ciasta klonowego za jedyne 29 dolarów. Oferta obowiązuje w oddziałach oraz w usłudze drive-thru.

Należy zaznaczyć, że promocja jest uzależniona od dostępności produktów, a oferta nie pozwala na zmianę napoju na inny i będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów.

Tim Hortons 29 lutego

Przeczytaj także. W Krispy Kreme dostępna będzie specjalna promocja z okazji Dnia Przestępnego

Fakty Tima Hortona

Do sztandarowych produktów tej sieci kawowej należą niewątpliwie Timbity, a także pączki, Grab&Go, Iced Capp, Pizza panini, Cruller Donuts i inne.

Tim Hortons to marka Restaurant Brands International (RBI), która jest także właścicielem Popeye's.

W 2021 roku ta kanadyjska firma wygenerowała globalną sprzedaż na poziomie 6526 mln dolarów.

W latach 2015–2021 liczba popularnych kanadyjskich sieci kawiarni wzrosła z nieco ponad 4400 lokali w 2015 r. do ponad 5290 lokali w 2021 r.

W skali globalnej główną konkurencją Starbucks jest Tim Hortons. Według danych Statisty:

Od 2020 roku sektor kawiarni w Meksyku jest zdominowany przez amerykańską międzynarodową firmę Starbucks, która obejmuje 759 lokali na terenie kraju, co stanowi 56,7% całego rynku. Na drugim miejscu znalazła się kawa włoska z udziałem 8,6%.

W tym roku wartość sektora była warta 512,3 mln dolarów, a oczekuje się, że do 2023 r. jej wzrost osiągnie 828 mln dolarów.

Zdaniem ekspertów jednym z czynników sukcesu Starbucks jest program lojalnościowy.

W nadchodzących latach Starbucks planuje wznowienie planu ekspansji. Przeznaczono inwestycję o wartości 4,5 miliarda peso, której celem jest otwarcie 200 nowych sklepów w Meksyku do 2026 roku.

Szacuje się, że spożycie kawy na mieszkańca w Meksyku wynosi 1,7 kilograma rocznie.
⇒ SubskrybujNASZE TREŚCI W WIADOMOŚCIACH GOOGLE

READ  Wraz z przybyciem do Meksyku MG Motor pisze nowy rozdział