23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Royal Caribbean przekłada inauguracyjny odlot Star of the Seas

Royal Caribbean przekłada inauguracyjny odlot Star of the Seas

Napisane przez redakcję PortalPortuario

@PortalPortuario


Królewskie Karaiby Międzynarodowe Opóźnienie wejścia Gwiazda MórzWraz z odwołaniem dwóch inauguracyjnych rejsów statku.

Obecnie w budowie w stoczni Mayera Turku W Finlandiadrugi statek tej klasy Ikona Jest gotowy do wejścia do służby 31 sierpnia 2025 roku.

Z danych przesyłanych do zarezerwowanych pasażerów wynika, że ​​zaplanowane wcześniej rejsy w dniach 17 i 24 sierpnia 2025 r. nie są już kontynuowane.

„Ciężko pracujemy nad ukończeniem naszego nowego statku klasy Icon, Star of the Seas, i po zapoznaniu się z pozostałymi pracami do wykonania, jesteśmy niestety zmuszeni opóźnić termin dostawy statku” – dodało pewnego razu Royal Caribbean. Powiadomienia o anulowaniu.

„Bardzo nam przykro, że to opóźnienie wpłynęło na Pana plany wakacyjne” – czytamy dalej w oświadczeniu.

Alternatywnie pasażerowie mogą przenieść swoją rezerwację na inny statek na innych warunkach. Mogą również anulować rezerwację i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Warto dodać, że Gwiazda Mórz wypłynie z niego w swój nowy dziewiczy rejs Port Canaveral Podczas tygodniowej wycieczki na zachodnie Karaiby.

Wycieczka obejmuje zwiedzanie m.in Cozumel I Wybrzeże MajówW Meksykoprócz Roatan w Hondurasie i prywatnej wyspie Royal Caribbean International na Bahamach, Idealny dzień w CocoCay.


READ  Samsung ha prohibido los televisores robados de los almacenes después de un saqueo masivo