20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na rok przestępny!  Promocje 29 lutego w Carl's Jr, McDonald's i Cinemax

Na rok przestępny! Promocje 29 lutego w Carl's Jr, McDonald's i Cinemax

2×1 w Carlu Jr

Carl's Jr. świętuje! „Carl's Leap Day” z ofertą specjalną: 2 w cenie 1 na pojedynczy posiłek Western Bacon CheeseBurger, dostępny we wszystkich uczestniczących restauracjach. Promocja ta nie będzie jednak dostępna w oddziałach w Aguascalientes, Colima, Durango, Zacatecas, Morelos, Guerrero i Pachuca ani w restauracjach na lotniskach.

Mig Mac za 29 pesos w McDonald's

McDonald's dołączył do oferty 29 lutego, promując Big Maca za 29 funtów, jeśli zamówisz go za pośrednictwem aplikacji ze specjalnym odbiorem lub dostawą. Oferta dotyczy jednego burgera na osobę.

Bilety w Cinemax kosztują 29 pesos

Cinemax wykorzysta rok przestępny 2024 do uruchomienia promocji „Cine Manía”. Kupując bilet w kasie, drugi bilet otrzymasz za jedyne 29 dolarów. Oferta dotyczy kin konwencjonalnych i premium dla formatów 2D, 3D i ATMOS z wyłączeniem formatów IMAX, Market i Platinum. Nie można jej jednak łączyć z innymi promocjami.

Ponadto promocja nie obejmuje niektórych filmów, na przykład filmów wydanych w danym tygodniu, zapowiedzi, treści alternatywnych, wydarzeń na żywo i przedsprzedaży. Dlatego też produkcje takie jak „Donna: część 2”, „Wszyscy jesteśmy nieznajomymi” czy „Sokół” nie będą objęte rabatem.

READ  Tak działa Portfel Google, aby płacić smartfonami z Androidem i są to kompatybilne banki