19 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oto trzy koreańskie marki eyelinerów, które utrzymują się przez cały dzień i są bardzo ekonomiczne

Oto trzy koreańskie marki eyelinerów, które utrzymują się przez cały dzień i są bardzo ekonomiczne

the Koreański eyeliner W ostatnich latach zyskały popularność ze względu na swoją jakość i cenę, ponieważ zwykle jest ich znacznie więcej Ekonomiczny Co inni. Ponadto wiele marek Koreański makijaż Zaistniała w dostarczaniu produktów wysokiej jakości, spełniających oczekiwania konsumentów, zarówno pod względem pigmentacji, trwałości, jak i łatwości aplikacji.

Faktycznie, dużo Koreański eyeliner Posiada aplikatory, które ułatwiają aplikację, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w używaniu tego typu produktów. Jednocześnie oferuje szeroką gamę kolorów i faktur, co czyni go jedną z najlepszych opcji malowania oczu.

(Źródło: Pinterest)

Czytaj:

Odkryj, jak narysować usta niczym Koreańczyk i uzyskać pożądany efekt „wydętego serca”.

Który koreański eyeliner jest niedrogi i utrzymuje się cały dzień?

Chociaż obecnie istnieje wiele marek Koreański eyelinerale są trzy z nich, które cieszą się dużą popularnością wśród fanów makijażPonieważ trwa cały dzień, a jego ceny wahają się od 150 peso do 200 peso, czyli gospodarczy Biorąc pod uwagę jego trwałość.

  • Pędzel do eyelinera Etude House: Ten płynny ołówek do eyelinera ma końcówkę pędzelka, która ułatwia precyzyjną aplikację. Znany jest ze swojej długotrwałej wodoodporności, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Ponadto jest zazwyczaj niedrogi i łatwy do znalezienia w koreańskich sklepach kosmetycznych. Jego cena w Internecie waha się od 150 do 200 pesos.
(Źródło: Pinterest)
  • TonyMoly Back Gel Eyeliner: Ten żelowy eyeliner znany jest z długotrwałej i wodoodpornej formuły. Zapakowany jest w pudełko, w którym znajduje się pędzelek do aplikacji, który ułatwia aplikację. Ponadto marka ta znana jest z oferowania produktów wysokiej jakości w przystępnych cenach. W rzeczywistości kosztuje od 200 do 250 pesos.

Czytaj:

3 koreańskie kremy do cery tłustej, które zapobiegają trądzikowi i są ekonomiczne

(Źródło: Pinterest)
  • Wodoodporna kredka do oczu Holika Holika Jewel-Light: Ten wysuwany eyeliner zapewnia gładką i długotrwałą aplikację. Dostępny jest w różnych żywych, metalicznych kolorach, które utrzymują się przez cały dzień, nie blaknąc ani nie rozmazując się. Dodatkowo jest zazwyczaj dość przystępny cenowo, około 150 pesos, co czyni go doskonałą opcją dla osób poszukujących jakości w przystępnej cenie.
READ  Pemex cancela contratos con Vitol por soborno
(Źródło: Pinterest)