23 września, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thalia pokazała zniszczenia wyrządzone jej domu w Nowym Jorku po powodzi

Ulewny deszcz spadł na ściany domu Thalii (zdjęcie: Instagram / Thalia)

Kilka dni temu pozostała burza Huragan Ida bo wiele powódź i wypadki w wielu północnych stanach Stanów Zjednoczonych, które spowodowały 46 osób zginęło I ogromne straty materialne w Nowy Jork, New Jersey i Pensylwania.

Następny, która mieszka w Nowym Jorku od ślubu z amerykańskim biznesmenem Tony MottolaBył jedną z ofiar wielkiej burzy, która uderzyła w miasto.

Chociaż mieszkam w Ekskluzywna dzielnica mieszkaniowa A w mieście meksykańska piosenkarka nie uratowała przed zniszczeniem domu i stratami materialnymi, które pokazała swoim obserwatorom na Instagramie w filmie, który opublikowała na swoim oficjalnym koncie.

Talia poniosła duże straty finansowe (zdjęcie na Instagramie: thalia)
Talia poniosła duże straty finansowe (zdjęcie na Instagramie: thalia)

W filmie, który piosenkarz Towarzyszy mu jego piosenka „Kontynuuj”.Wykryto Thalia różne ubrania to było mokre i poplamione błotem sprowadzony z powrotem do domu przez powódź. Wśród uszkodzonych kawałków można zobaczyć kilka butów, wśród nich Trampki Versace i PradaSukienki i bluzki, które zostały specjalnie dla niej wykonane, a także różne przybory do makijażu.

Podobnie artysta wyjaśnił, w jaki sposób usunięto robotników Kawałek Twojego domowego dywanu, który był całkowicie mokry; W ten sam sposób pokaż jak Usunęli farbę ze ścian korytarza swojego domuPonieważ zostały zniszczone przez powódź.

Thalia podzieliła się swoim żalem z powodu sytuacji i wysłała wiadomość do swoich zwolenników: „W takich przypadkach staje się dla nas jasne, że bogactwo jest ważneNie z tego świata. Jedynym bogactwem, jakie powinniśmy mieć, jest bogactwo duchowePiosenkarz napisał on i osobę, którą budujemy dzień po dniu naszymi działaniami, naszą miłością i naszą wiarą.

Piosenkarka pokazała moment, w którym jej dom został zalany
Piosenkarka pokazała moment, w którym jej dom został zalany

Po opłakiwaniu okropnej sytuacji, w której obecnie znajdują się tysiące ludzi, Thalia zaoferowała pomoc każdemu, kto jej potrzebował: „Musimy wstać i iść dalej, wspierać się nawzajem za ręce. Wielu naszych braci Latynosów cierpi z tym teraz. Jaką pomoc mogę zrobić? proszę powiadom mnie”.

READ  Haiti każe meksykańskim kretom zaprzestać poszukiwań osób, które przeżyły trzęsienie ziemi

Kilka dni temu piosenkarka pokazała, jak stopniowo jej dom ogarniały krzyki “Co się dzieje w moim domu! Nie, nie, to wybuchnie!”Thalia podzieliła się tym, co wydarzyło się w czasie rzeczywistym na swoich portalach społecznościowych.

Uruchomiono użytkowników mediów społecznościowych ostra krytyka artysty, gdzie to potwierdzili Jego śmiech był nie na miejscu, chociaż twierdziła, że ​​była tak zdenerwowana, że ​​nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

Thalia skończyła 50 lat i świętowała z rodziną Zdjęcie: Instagram / @thalia
Thalia skończyła 50 lat i świętowała z rodziną Zdjęcie: Instagram / @thalia

W ten sam sposób, Skrytykowali jego sposób mówienia po angielsku, ponieważ w opisie tego, przez co przechodzi, pomylił słowa i zwroty charakterystyczne dla języka hiszpańskiego. i kilka innych, Obwiniali ją za „przesadzanie”.Twierdzili, że piosenkarz ma ubezpieczenie, które pokrywa koszty i dlatego nie poniesie strat ekonomicznych.

Następny Świętuj jego pięćdziesiąte urodziny Nieco ponad tydzień temu z plikiem Impreza na swoim jachcie W towarzystwie metamorfozy balonu i niespodzianki od fajerwerki Z wyspy w Nowym Jorku.

Piosenkarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych następującą wiadomość ze swoimi obserwatorami:50. I tak żyję „bez konta” Z tych złych doświadczeń, ale raczej się z nich ucz. Nieznany los tych, którzy mnie skrzywdzili, ale doceń ludzi, którzy mnie kochają.”

Czytaj: