21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Thalia pokazała zniszczenia wyrządzone jej domu w Nowym Jorku po powodzi

Thalia pokazała zniszczenia wyrządzone jej domu w Nowym Jorku po powodzi

Ulewny deszcz spadł na ściany domu Thalii (zdjęcie: Instagram / Thalia)

Kilka dni temu pozostała burza Huragan Ida bo wiele powódź i wypadki w wielu północnych stanach Stanów Zjednoczonych, które spowodowały 46 osób zginęło I ogromne straty materialne w Nowy Jork, New Jersey i Pensylwania.

Następny, która mieszka w Nowym Jorku od ślubu z amerykańskim biznesmenem Tony MottolaBył jedną z ofiar wielkiej burzy, która uderzyła w miasto.

Chociaż mieszkam w Ekskluzywna dzielnica mieszkaniowa A w mieście meksykańska piosenkarka nie uratowała przed zniszczeniem domu i stratami materialnymi, które pokazała swoim obserwatorom na Instagramie w filmie, który opublikowała na swoim oficjalnym koncie.

Talia poniosła duże straty finansowe (zdjęcie na Instagramie: thalia)
Talia poniosła duże straty finansowe (zdjęcie na Instagramie: thalia)

W filmie, który piosenkarz Towarzyszy mu jego piosenka „Kontynuuj”.Wykryto Thalia różne ubrania to było mokre i poplamione błotem sprowadzony z powrotem do domu przez powódź. Wśród uszkodzonych kawałków można zobaczyć kilka butów, wśród nich Trampki Versace i PradaSukienki i bluzki, które zostały specjalnie dla niej wykonane, a także różne przybory do makijażu.

Podobnie artysta wyjaśnił, w jaki sposób usunięto robotników Kawałek Twojego domowego dywanu, który był całkowicie mokry; W ten sam sposób pokaż jak Usunęli farbę ze ścian korytarza swojego domuPonieważ zostały zniszczone przez powódź.

Thalia podzieliła się swoim żalem z powodu sytuacji i wysłała wiadomość do swoich zwolenników: „W takich przypadkach staje się dla nas jasne, że bogactwo jest ważneNie z tego świata. Jedynym bogactwem, jakie powinniśmy mieć, jest bogactwo duchowePiosenkarz napisał on i osobę, którą budujemy dzień po dniu naszymi działaniami, naszą miłością i naszą wiarą.

Piosenkarka pokazała moment, w którym jej dom został zalany
Piosenkarka pokazała moment, w którym jej dom został zalany

Po opłakiwaniu okropnej sytuacji, w której obecnie znajdują się tysiące ludzi, Thalia zaoferowała pomoc każdemu, kto jej potrzebował: „Musimy wstać i iść dalej, wspierać się nawzajem za ręce. Wielu naszych braci Latynosów cierpi z tym teraz. Jaką pomoc mogę zrobić? proszę powiadom mnie”.

READ  Sklep Amazon upada w Illinois, USA

Kilka dni temu piosenkarka pokazała, jak stopniowo jej dom ogarniały krzyki „Co się dzieje w moim domu! Nie, nie, to wybuchnie!”Thalia podzieliła się tym, co wydarzyło się w czasie rzeczywistym na swoich portalach społecznościowych.

Uruchomiono użytkowników mediów społecznościowych ostra krytyka artysty, gdzie to potwierdzili Jego śmiech był nie na miejscu, chociaż twierdziła, że ​​była tak zdenerwowana, że ​​nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

Thalia skończyła 50 lat i świętowała z rodziną Zdjęcie: Instagram / @thalia
Thalia skończyła 50 lat i świętowała z rodziną Zdjęcie: Instagram / @thalia

W ten sam sposób, Skrytykowali jego sposób mówienia po angielsku, ponieważ w opisie tego, przez co przechodzi, pomylił słowa i zwroty charakterystyczne dla języka hiszpańskiego. i kilka innych, Obwiniali ją za „przesadzanie”.Twierdzili, że piosenkarz ma ubezpieczenie, które pokrywa koszty i dlatego nie poniesie strat ekonomicznych.

Następny Świętuj jego pięćdziesiąte urodziny Nieco ponad tydzień temu z plikiem Impreza na swoim jachcie W towarzystwie metamorfozy balonu i niespodzianki od fajerwerki Z wyspy w Nowym Jorku.

Piosenkarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych następującą wiadomość ze swoimi obserwatorami:50. I tak żyję „bez konta” Z tych złych doświadczeń, ale raczej się z nich ucz. Nieznany los tych, którzy mnie skrzywdzili, ale doceń ludzi, którzy mnie kochają.”

Czytaj: