19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z fałszywym tytułem mężczyzna przez miesiące udawał lekarza w szpitalu w Atlantic

Pod fałszywym tytułem mężczyzna przez kilka miesięcy udawał lekarza w Atlantic Hospital.

Według urzędników CTI z prokuratury Santo Tomas i Barranquilla, którzy przejęli sfałszowany dokument, To Everlin Arcon Iglesias, który został aresztowany około godziny 9:30 w piątek przy Calle 52 z Carrera 23, w dzielnicy San Isidro w Barranquilla, po tym, jak potwierdził, że udało mu się przejść przez Szpital Miejski z Polonevo, na północ od wydziału Atlantico.

Mężczyzna został odkryty dzięki skardze konsultantki Połonnewa Kariny Dominique Cervantes, która od kilku miesięcy usiłowała udowodnić popełnioną przez młodego mężczyznę zbrodnię.

Jak donoszą lokalne media El Heraldo, Arcón Iglesias jest w stanie świadczyć opiekę medyczną przez około 4 miesiące w placówkach szpitalnych, W środku pandemii ten temat skierował się do ludzi, sprawa, na którą musiał odpowiedzieć władzom.

Podobnie było wiadomo, że Burmistrz Dominic Cervantes publicznie oświadczył, że szpital miejski zatrudnił tego młodego człowieka, który z fałszywymi dokumentami udawał lekarza z dyplomem Uniwersytetu Simona Bolivara, kiedy ledwo uczęszczał na 3 semestry.

Everlin Arcon Iglesias, człowiek, który podszywa się pod lekarza w szpitalu na Atlantyku.
Everlin Arcon Iglesias, człowiek, który podszywa się pod lekarza w szpitalu na Atlantyku.

21 czerwca konsultant poinformował o tym wykroczeniu w szpitalu miejskim, zauważając, że mężczyzna ten miał zostać zatrudniony w grudniu 2020 r. do pracy w opiece nad nieletnimi i osobami cierpiącymi na nadciśnienie.

Dopiero do kwietnia br., cztery miesiące po przystąpieniu do szpitala, placówka służby zdrowia weryfikowała fałszywość dokumentów, które Iglesias złożył w momencie podpisywania umowy. W związku z tym Juan Carlos Bilbao, dyrektor szpitala, stwierdził, że placówka była: – Zaatakował ich w dobrej wierze.

Ponadto Uniwersytet im. Simóna Bolívara stwierdził, że nie przyznał Yeverlinowi Arcón Iglesiasowi stopnia medycznego, a zatem nie został zarejestrowany jako absolwent tej uczelni.

„Uniwersytet Simona Bolivara jest uczelnią wyższą uznaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej za wysokie walory, oparte na zasadach i wartościach, dlatego odrzuca wszelkie zachowania niezgodne z tymi wytycznymi” – powiedział.

W tym czasie kanclerz Cervantes również skomentował: Młody człowiek przepracował cztery miesiące w przychodni, dodatkowo Powiedzieli mi, że też pracuje na izbie przyjęć i ma skierowania. Miał do czynienia nie z pluszakami, ale z duchami, co jest najbardziej niepokojące”.

READ  Według Rosyjskiego Centrum Więziennego Nawalny zmarł z powodu „syndromu nagłej śmierci”.

Urzędnicy wykonali nakaz aresztowania, który był obecny przeciwko Arconowi Iglesiasowi za oszustwo proceduralne w ramach jednorodnej konkurencji w czterech wydarzeniach z niejednorodną konkurencją z oszustwami, materialne fałszerstwo dokumentu publicznego w trzech wydarzeniach, a także kłamstwo w prywatnym dokumencie w różnych wydarzeniach oraz przestępstwa . Na co będzie musiał odpowiedzieć we wstępnych przesłuchaniach przed prokuratorem generalnym Santo Tomas, Francisco Cuestą Manumą.

Czytaj