1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tenneco otwiera nowe europejskie centrum inżynieryjne Monroe w Polsce

Tenneco A świętował ceremonię zaprzysiężenia Zaawansowane Centrum Inżynieryjne mając obszar 9600 mkw i będzie odpowiadać za operacje Kontrola jazdy i zaawansowane technologie zawieszenia (AST) firmy w Europie. Nowy Europejskie Centrum Inżynierii Monroe Znajduje się w odległości prawie 2 kilometrów od terenów produkcyjnych Tenneco w Gliwicach (Polska).

Uczestniczył w funkcji Kierownictwo Tenneco i przedstawiciele władz krajowych i lokalnych, a także klienci, członkowie wiodących europejskich instytutów badawczych i profesjonaliści z branży medialnej.

„Te imponujące nowe obiekty umożliwiają naszym zespołom Kontrola jazdy i zaawansowane technologie zawieszenia Zwiększ szybkość wdrażania i wartość naszej technologii dla producentów OEM na całym świecie” — powiedział. Romain Nollet, wiceprezes grupy i dyrektor zarządzający Ride Control. „Nadal inwestujemy w najlepszych specjalistów, obiekty, zasoby i systemy, aby pomóc każdemu z naszych klientów osiągnąć cele biznesowe na każdej platformie i każdym modelu pojazdu” – dodał.

On Europejskie Centrum Inżynierii Monroe Działa około 240 inżynierów produktu Tenneco Ride Control i ASTktórego praca wspiera wiodących światowych producentów samochodów i zakłady produkcyjne. Rozwiązania wydajnościowe firmy znajdują się w Hiszpanii, Czechach, Belgii i Polsce. Kluczowe produkty zaprojektowane i zatwierdzone w nowym centrum Amortyzatory i klocki jałowe to rozwiązania Monroe OETak dobrze jak Amortyzatory i półaktywne moduły zawieszenia Munro Intelligent Suspension. Obie te technologie stosowane są m.in. w najnowszych modelach samochodów osobowych, dostawczych, autobusów i przyczep.

Zakłady te są odpowiedzialne za zaprojektowanie dużej liczby kluczowych komponentów (w tym systemów zaworów, systemów prowadzenia i uszczelniania, a także części konstrukcyjnych i materiałów). Amortyzator Monroe OE Solutions i inteligentne zawieszenie Monroe. Z drugiej strony to nowe centrum odpowiada za nadzorowanie działań związanych z jazdą w Europie, za pośrednictwem których inżynierowie Tenneco Współpracują z producentami samochodów, aby zakończyć testy układu zaworów amortyzatorów przed wprowadzeniem na rynek każdego nowego modelu pojazdu.

Wraz z planem budowy Firma Tenneco zainwestowała w najnowsze technologie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) i inżynierii (CAE). oraz inne niezbędne rozwiązania Rozwój systemów mechanicznych, elektronicznych i hydraulicznych. Wyposażenie warsztatu o pow 5330 mkw., Wyposażony do szybkiego wytwarzania i testowania prototypów wszystkich typów amortyzatorów pasywnych i półaktywnych. Obejmuje testy walidacyjne produktu na miejscu Badania odporności, trwałości, korozji, wydajności i hałasu, a także komputerowe symulacje działania komponentów i produktów.

READ  Wirus Corona.- Polska odnotowuje najwyższą liczbę zgonów z powodu COVID-19 od kwietnia, z prawie 800 zgonami w ciągu jednego dnia

Dziękuję za złożenie przysięgi Europejskie Centrum Inżynierii Monroe, Tenneco Teraz obsługuje klientów Kontrola jazdy i AST Poprzez sieć pięciu najnowocześniejszych obiektów zlokalizowanych w m.in Gliwice, Monroe (Michigan, Stany Zjednoczone), Ermua (Hiszpania), Sint-Truiden (Belgia) i Pekin (Chiny).