29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Te kraje będą miały wpływ – El Financiero

Te kraje będą miały wpływ – El Financiero

Idalia opuściła ziemie Meksyku za sobą i teraz Burza tropikalna Jose zostało utworzone Według Krajowej Komisji Wodnej (Conagua) w Oceanie Atlantyckim.

Jego centrum znajduje się 3575 km na wschód-północny wschód od wybrzeża Quintana Roo i nie stanowi jeszcze zagrożenia dla Meksyku.

zjawisko Utrzymuje maksymalną stałą prędkość wiatru 65 kilometrów na godzinę Prędkość wiatru wynosi 85 kilometrów na godzinę.

Według jego śladu do piątku Jose Pozostanie burzą tropikalną, która do piątkowego południa zmieni się w tropikalną depresję.


Jaka pogoda będzie w czwartek w Meksyku?

Conagua wyjaśnił, że obecność monsunu meksykańskiego również została zachowana kanały niskociśnieniowe na Półwyspie Jukatan.

Z tego powodu w zachodnim, wschodnim, środkowym, południowym i południowo-wschodnim Meksyku w nadchodzących dniach wystąpią ulewne deszcze.

the Dotknięte stany to Chiapas, Morelos, Puebla i Veracruz; Ponadto bardzo ulewne deszcze spadną w stanach Baja California Sur, Guanajuato, Guerrero, Jalisco, Nayarit, Oaxaca, Quintana Roo i Yucatan.

Ulewne deszcze spadną w Aguascalientes, Campeche, Meksyku, Colima, Durango, stanie Meksyk, Michoacan, Sonora, Sinaloa, Tabasco, Tlaxcala i Zacatecas.


póki będzie Prysznice w Baja California, Chihuahua, Hidalgo i Queretaro; Jak również przelotne opady deszczu w San Luis Potosi i Tamaulipas.

Opady będą towarzyszyć awarie instalacji elektrycznych i grad, a ulewne deszcze mogą spowodować podniesienie się poziomu wody w rzekach i potokach, a także wystąpienie powodzi, osunięć ziemi i podtopień.

the Oczekuje się, że w Sonorze prędkość wiatru osiągnie 60–70 kilometrów na godzinę Burze piaskowe będą możliwe w Baja California, Coahuila, Nuevo León i Tamaulipas.

W górzystych regionach stanu Meksyk, Durango i Puebla zaczynają być odczuwalne niskie temperatury, wahające się od 0 do 5 stopni.

W przeciwieństwie do deszczy, będą upalne środowisko na Półwyspie Jukatan, Północno-zachodnia, północna i północno-wschodnia część Republiki Meksyku.