21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak żyje ślub Karen Leon w Hermosillo | Wiadomości z Meksyku

Hermosillo, Sonora. – Karen Lyon powiedziała „tak” w Hermosillo, ponieważ piosenkarka właśnie poślubiła Alejandrę Esker na ekskluzywnym weselu, które przyciąga uwagę wszystkich na portalach społecznościowych.

Tłumacz „Tak jak ja”, „El Tóxico” i „Tú”, Jego luksusowy ślub odbył się w słynnej sali balowej Ze stolicy Sonory.

Karen Lyon Na tę okazję pojawiła się z nową fryzurą i eleganckim garnituremW towarzystwie jego rzekomych rodziców chrzestnych, którzy byli z nim do wspaniałej chwili, podeszli do ołtarza.

Instagram / Carinleoficial

w swoich sieciach społecznościowych, Piosenkarz pokazał swoją żonę w pięknej białej sukniWchodził po schodach do miejsca swojego ślubu.

Może Cię zainteresować: Carín León aktualizuje region.

Dekoracje kwiatowe

do dekoracji a pozłacana scena Co było jedną z głównych atrakcji nocą.

Na zdjęciach widać też piękne szklane naczynia na stołach, z ogromnymi kompozycjami kwiatowymi.

Sufit lokalu pokryty był zielenią i białymi różami, gdzie wisiały duże kryształowe żyrandole; Największe miejsce na parkiecie ma wymiary 8 x 10 metrów. Do mebli zamówiono zadaszenie o wymiarach 30×24, 3 pokoje i 4 maszty.

Od wczesnych godzin porannych Teren tego miejsca był zazdrośnie strzeżony przez poważną operację bezpieczeństwa Aby uniemożliwić wejście kibicom i widzom.

W tej notatce

READ  Carmen Campozano atakuje użytkownika Twittera, który śmieje się z jej nosa: „Babuso”