28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Karen Lyon wychodzi dziś za mąż! Oto wszystkie szczegóły | Filmy + zdjęcia

To dzisiaj, to dzisiaj! 04 grudnia 2021 zostanie zapamiętany Karen Lyon I Alejandra EskerJest to dzień, w którym wybrali ślub w luksusowym miejscu w Hermosillo, Sonora, mieście, z którego pochodzą.

Od kilku miesięcy ogłaszano jednak zobowiązanie Oscar Armando Diaz de Leon Howes, prawdziwe nazwisko artysty, bardziej konserwatywnego w życiu osobistym, jego narzeczonej Alejandra Jeśli ujawniono kilka szczegółów dotyczących ślubu.

Impreza i impreza najwyraźniej odbędą się w pięknym nowym miejscu na imprezy na żądanie „Słoneczne miasto, Wielka agawa to etap, na którym przygotowują się na wieczną miłość.

ten ślub Będzie luksusowo, bo na wybiegu woleli złoty odcień, więc organizatorzy pomalowali to miejsce i dostosowali je do koloru wybranego przez parę, można też zobaczyć białe kwiaty i inne detale imponujących świateł.

Należy zauważyć że artysta grupowy A jego dziewczyna zdecydowała, że ​​ich goście nie będą korzystać z telefonu komórkowego podczas pobytu i choć niektórzy obserwujący go skrytykowali, ponieważ chcieli go zatrzymać. intymny moment Tylko dla nich i ich bliskich.

Karen Lyon Jest jednym z najważniejszych regionalnych artystów muzycznych, więc ma wielu przyjaciół w środku, niektórzy z tych już w Sonorze są Adriel Favela i twój partner Stabilis Badiola.

Kim jest przyjaciel?

Niewiele wiadomo o jego życiu Alejandra EskerJego sieci społecznościowe są publiczne i dzieli się momentami, w których widziano go podczas komunikowania się ze znajomymi oraz wydarzeniami towarzyszącymi Karen Lyon Lub baw się dobrze na niektórych wycieczkach.

Legenda

Czytaj

W ten sposób Vicente Fernández zostanie uhonorowany przez Grupo Firme, Carín León, Banda MS i Natalia Jiménez

Karen Lyon i Noelia? To jest silny powód, który jednoczy śpiewaków | Filmy

READ  Billboard Latin Music Awards: Paquita la del Barrio ma problem z mikrofonem, a Bad Bunny wchodzi na scenę, aby pomóc celebrytom podczas Billboard Latin Music Awards | z boku