28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To był luksusowy ślub Karen Leon i Alejandry Esker w Hermosillo

Zdjęcie: Instagram

meksykańska piosenkarka, Karen Leon i jego żona Alejandra Esker pobrali się w ten weekend podczas wystawnej ceremonii i uroczystości w Hermosillo w Sonorze. Ekskluzywne wesele było pełne przepychu detali, od kompozycji kwiatowych po koktajle.

Para pozostawiła ślady swojej uroczystości na swoich portalach społecznościowych, a za pośrednictwem swoich kont na Instagramie podzielili się wszelkiego rodzaju emocjonalnymi momentami ze ślubu, który odbył się w słynnej sali balowej. Tłumacz toksyczny y tú Na tę okazję miała na sobie elegancki garnitur i nową fryzurę.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Ze swojej strony panna młoda miała na sobie dwie przepiękne sukienki, jedną z głębokim dekoltem i wyszywanymi detalami, a drugą z satynowej tkaniny. Odsunęła również swoje mocne blond włosy na bok. Tłumacz przez cały czas chwalił się, jak piękna jest teraz jego żona.

Jak dowodzą portale społecznościowe organizatora imprezy, na stołach nie zabrakło również wykwintnych naczyń szklanych, z ogromnymi kompozycjami kwiatowymi zdobiącymi każdy zakątek sali. Tor jest również ozdobiony złotą farbą.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Sufit pawilonu ozdobiony był zwisającymi z niego białymi różami, a także fantazyjnymi kryształowymi żyrandolami. Z drugiej stronyPanna młoda miała wieczór kawalerski, na którym podobno były druhny i ​​towarzyszyły jej przez cały czas podczas ceremonii ślubnej.

W związku z tym Alejandra napisała wiadomość na swoim koncie na Instagramie i udostępniła kilka migawek z uroczystości: „Dziękuję za ten piękny i wyjątkowy dzień, kocham cię”, napisała 22 października ze swojej osobistej strony w sieci społecznościowej.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Z drugiej strony w połowie tego roku Tłumacz zmienił kierunek z powodu skandalu, po tym jak zareagował obelgami na fana, który wykorzystał go podczas prezentacji w Greeley w Kolorado.

W krążącym w tym czasie w sieciach społecznościowych klipie wideo widać, że kiedy Karen prezentowała swój program, jeden z uczestników go obraził. Artysta słuchając go, postanowił odpowiedzieć mu dosadnie.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

W klipie nie słyszysz, co fan powiedział do meksykańskiego regionalnego artysty, ale dlatego, że był w pierwszej klasie, Udało mu się zwrócić na siebie uwagę Karen, więc postanowił odwrócić się z mikrofonem przy ustach i odpowiedział swojemu zwolennikowi: „Co mi powiesz, synu swojej matki? nie mów do mnie tak do granic*Nie mów tak do mnie” – wyrzucał Leon, trzymając w dłoni butelkę alkoholu.

READ  Carmen Salinas i luksusowy dom, w którym mieszkała w CDMX | Meksyk | MX | celebrytka | Aktorki | Aktorzy serialu | Meksyk

Ochrona i część personelu interweniowały, aby zapobiec ewentualnemu fizycznemu atakowi ze strony asystenta. Wygląda na to, że ta osoba próbowała to wyjaśnić piosenkarzowi, więc tłumacz rzuciłem to Wrócił, aby porozmawiać. „Spokojnie, chodźmy na narty, weź kilka i napij się ze mną Ale wyciągnij go z jego jąder… Więc weź go, weź go do penisa*” – nalegał wokalista i widać to Fan postanowił pić z butelki.

(karinleooficjalny)
(karinleooficjalny)

Możesz to przeczytać w komentarzach do filmuWiększość internautów nie zgadzała się z postawą osoby, która była na przyjęciu i skorzystała z okazji, by obrazić Karen. „Nie dlatego, że są artystami, muszą znosić obelgi ludzi” – powiedział.Wiele osób ma silne odczucia wobec obrażania artystów Ale kiedy się broni, wymyślają, co jest niegrzeczne. Naucz się nie szanować niczego innego „,” Cieszę się, że odpowiedziałeś, Ludzie mijają i nie muszą się trzymać, bardzo dobra Karen Lyon.

Czytaj: