24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

– Tak, poważnie się nad tym zastanawiam.

Tak Maxa Verstappena Ma na celu pobicie wszelkich historycznych rekordów Formuła jeden Będziesz musiał się pospieszyć. już z Dwa razy mistrzostwo Na giełdzie i obiecującej przyszłości 25-letni Holender zasugerował możliwość wycofania się z najwyższej klasy rozgrywkowej.

W rozmowie z sport ilustrowany, pilot czerwony Byk Podkreślił, że po wygaśnięciu kontraktu, w 2028 roku, nie jest pewien, czy ponownie wystartuje, bo „ma inne rzeczy do roboty”.

„Tak, poważnie to rozważam” – skomentował, gdy zapytano go o wcześniejszą emeryturę. „Wiem, że mam wielkie szczęście, że mogę prowadzić samochód Formuły 1. Mogę robić, co chcę, ale w pewnym momencie to nie ma znaczenia” – dodał.

powyższe Będzie następny 26 września, miesiąc, w którym prawdopodobnie będzie blisko trechampionat. W roku 2028 będzie miał 31 lat, a wielu pilotów wciąż jest w pełnym rozkwicie. Ale Verstappena Trochę opieki

„Mam już wiele planów dotyczących tego, co chcę robić. Chodzi także o jakość życia, a poza Formułą 1 są w życiu inne rzeczy” – oświadczył.

Jeśli życie uśmiechnie się do Holendra i pozostanie na szczycie sportów motorowych bez sprzeciwu do końca kontraktu, może w najbardziej optymistycznym scenariuszu świętować swój ósmy tytuł mistrza świata.

To zostałoby w tyle Lewisa Hamiltona i Michaela Schumachera, Oba z siedmioma koronami łańcuchowymi.

„Nie chcę spędzić moich najlepszych lat fizycznie, tylko w Formule 1. Przy mnogości wyścigów 23 lub 24 lata to za dużo” – dodał Mad Max, rzucając lotką w menedżerów klas, którzy chcą dalej. opracowywać kalendarze i wyścigi na całym świecie. .

Możesz być także zainteresowany: Toto Wolff dostarczony do Red Bulla: „Możemy wrzucić nasz samochód do garażu”

READ  Andriej Szewczenko wysyła emocjonalny przekaz po ataku Rosji na Ukrainę