25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Caramillo był krytykowany za udział w World Baseball Classic 2023

Caramillo był krytykowany za udział w World Baseball Classic 2023

On Wielkie zwycięstwo reprezentacji Meksyku nad Stanami Zjednoczonymi po jej wygraniu 11-5 w tym Światowy klasyk baseballu 2023 Obserwowało to tysiące zgromadzonych fanów Pogoń za polemjeden z nich był cukierkiKto nie otrzymał najlepszych recenzji.

Słynny fan podążający wszędzie trzy Zostało zrobione na trybunach kompleksu sportowego im Phoenix, Arizonawsparcie Aztek IXco niektórym nie przypadło do gustu.

podczas Świergot krążyłem kilka wiadomości Gdzie pokazali się niektórzy użytkownicy Odmówić karmelu; podczas gdy inni Winili go przed porażką Kolumbiaponieważ on również uczestniczył we wspomnianej grze.

Wyciągnął Caramel z Chase Field, zanim nas też wciągnął w baseballOn!!! Nie musi nawet rozumieć tej gry”. Skoncentruj się na Caramillo w transmisji WBC z meczu Meksyk-Kolumbia. Piłka nożna mu nie wystarczała, a teraz chce zwrócić na siebie uwagę baseballOn„.

Wśród innych reakcji opublikowanych w sieci, niektóre wyróżniały się gdzie odrzucić cukierki Za ciągłe pragnienie uwagi.

Nudzi się, jeśli nie jest głównym bohateremnapisał użytkownik, któremu to powiedziano „Oni nawet nie chcą tego w domu”.Co za irytujący człowiekDobry człowiek to ten, który dał Randy’emu buty”.

READ  „rozmawiamy w terenie”