14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak działa grafik po 12 dniu Apertury 2021

„orły” Ameryka Z argentyńskiego autokaru Santiago Solari Dzięki zwycięstwu nad nimi stali się liderami meksykańskiego futbolu Pumy z Uniwersytetu Narodowego W najbliższą niedzielę w meczu dwunastego dnia turnieju Otwarcie 2021 grał w Stadion Azteków. Dzięki temu wynikowi Ameryka Osiągnął 25 punktów, podczas gdy Pumy Pozostało im osiem jednostek.

Wcześniej na stadionie Nemesio Ten, Ten ’Białe koguty z Queretaro Remisowali 1-1 odCzerwone Diabły w Toluca. Z tym krawatem Toluca Osiągnął 21 punktów i Queretaro do 10 jednostek.

Możesz czytać: Droga „Wielkiej Czwórki” Ligi MX w historii FIFA

Dzień zakończył się w gorący stadion gdzie bohater Niebieski krzyż pokonaj dolne 1-0 Tijuana. Więc Niebieski krzyż Osiągnął 17 punktów i Tijuana Pozostał z siedmioma jednostkami. w piątek i „Odważny” Juarez Odeszli od tyłu i pokonali 3-1 Rayados z Monterey.

sobota w Stadion w Akron Chociaż Chivas z Guadalajara W pierwszej połowie doznał dwóch wydaleń,Lisy Atlasu Pokonali ich pospiesznie 1-0 w Guadalajara Classic. ten Tygrysy UANL W niedzielę zremisowali 0:0 z Necaxą i utrzymali się na piątym miejscu z 18 punktami.

Dzień rozpoczął się w piątek od zwycięstwa Pachuca, 1-2 cale Puebla A w tę sobotę był kolejny wynik, zwycięstwo Santos Laguna do godziny 1-0 Mazatlanz celem z Urugwaju Brian Lozano. Turniej nie będzie aktywny do końca przyszłego tygodnia ze względu na termin FIFA.

I wznawia się od czwartku 14 do niedzieli 17 z meczami Queretaro Tijuana, Czwartek; Necaxa Puebla I Atlas Mazatlan, Piątek; Monterey LyonI Pachuca Santos LagunaI St. Louis Ameryka I Cruz Azul Tigres, w sobotę i Pumas UNAM-Juarez I Guadalajara Toluca, Niedziela

READ  Rodrigo Lopez przeszedł drogę od piłkarza do gry w Pumie, a teraz jest powołany do drużyny Tri