11 maja, 2024

Podsumowanie meczu: Lyon vs Pachuca (4-0) Bramki

Definicja, której nie znalazł w zeszły poniedziałek zanim Chivasw przegranej grze, Znalazłem ją dziś wieczorem On Klub Lyon Przeciwko Pachuca, drużynie, którą muszę pokonać w 28 minut 4-0 i dostać pierwsza wygrana W niedawno rozpoczętym turnieju Otwarcie 2023.

potwór Ustawił metronom między 21 a 49 minutą i razem z nim Bramki zdobyli Ivan Moreno, Steven Barrero, Jesus Angulo i jeden na końcu Briana Rubiobiorąc swoje pierwsze jednostki w sezonie, w meczu wystarczyło, że kontrolował tylko pierwszą połowę, aby odnieść zwycięstwo.

Ivan Moreno zaczął wygrywać

Mecz trwał do 21 minutykiedy Victor Davila posłał krzyż w okolice. ciemny Zadowolony z obrony wstał i ruszył Wysłany, aby uratować piłkę. Oscar Ostari przeciągnął się, ale nie był w stanie powstrzymać upadku celu.

Zegar tyka 45. minuta Kiedy Ivan Moreno, tym razem jako asystent, skrzyżował lewe skrzydło. Zostawiłem piłkę barreroktóry spodziewał się swojego gola, odwrócił głowę od rąk bramkarza Tuzosu, który znowu nie mógł nic zrobić 2-0 na pokładzie.

Sędzia główny doliczył osiem minut i potem 49′ pojawił się Canelo Angulo w regionie w celu określenia Relaksująca piłka, która była na jego prawej nodze i przed ramą przeciwnika. sinalski b 3:0 dla Vieiry.

Pachuca rozerwać Część uzupełniającaI Przynajmniej dwa czyste mecze Aby jednak skrócić przewagę między funkcjonalnością a słabą rozdzielczością, przegapili obie możliwości.

Szmaragdowi udało się stłumić reakcję gości I od 60 minuty Ochłodzili gręi udało się wyrównać zwycięstwo nad Tuzosami, którzy wciąż nie wiedzieli, jak to jest wygrać turniej Otwarcie 2023.

Właściwie W ostatniej chwili, Brian Rubio Znalazł się z piłką na skraju pola karnego i w starciu z Oscarem Ustarim rozpoznał odejście argentyńskiego bramkarza, by założyć Finał 4-0.