19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Zachowywałem się głupio i biorę odpowiedzialność”

był trenerem zespołu Jaguar z Jacksonville Urban Mayer W poniedziałek przeprosił rodzinę, zespół i właściciela Szad Khan O zachowaniu określił jako „po prostu głupie”.

Pokaż wideo, które wyemitowano dziś wieczorem a tańcząca kobieta Na kolanach Meyera. Film szybko się rozprzestrzenił. Kolejny film pokazuje, jak Meyer dotyka pleców kobiety.

Meyer zwołał w poniedziałek spotkanie w kampusie i obiecał „przejąć zarządzanie odpowiedzialność„, co jest hasłem, które ogłosił, odkąd przejął stery w rządzie Jaguar w styczniu.

„Chcę go tylko przeprosić Zespół I pracowników powodować roztargnienie„Po prostu głupie, wziąłem na siebie wyjaśnienie wszystkiego, co się wydarzyło, i wziąłem na siebie odpowiedzialność. Nie powinienem stawiać się w takiej sytuacji” – powiedział Meyer dziennikarzom.

Mayer nie towarzyszył drużynie w drodze powrotnej po przegranej 24-21 na wizytę w Los Bengalski z Cincinnati Czwartkowa noc, która opuściła Jaguara 0-4 in pora roku.

Trener został w domu Ohio odwiedzać Krewni W piątek wyszedł na kolację do baru i restauracji, której jest właścicielem Kolumb.

Meyer powiedział, że go też przeprosił rodzina.

ten Jaguar Są łańcuchami 19 kolejnych porażek, siedem z dala od powiązania rekordu dla NFL ten który Zatoka tampa Akcja rozgrywa się w 1977 roku. Mayer twierdzi, że zespół znacznie się poprawił od pierwszego tygodnia.

Możesz być także zainteresowany: NFL: BURROW I BENGALS STAJĄ SIĘ Z POWROTÓW I BIEGACZE TORTURA JAGUARA

READ  Sutcliffe ujawnia, że ​​Espanyol chce Alexis Vega