27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z Davidem Ochoą i bez Santiago Jimeneza meksykańska drużyna do lat 21 jest już w Europie

Oprócz bramkarza Real Salt Lake, El Tri ma również Benjamína Galdamesa i Lucę Martíneza Dupuya w European Tour.

Dawid Ochoa Wspomniałem pierwszy raz z plikiem Reprezentacja Meksyku, po kilku tygodniach poprosił o zmianę związku, aby opuścić przedstawiciela Zjednoczone państwo I graj dla Meksyku. łucznik Prawdziwe słone jezioro Podróżuj do Europy z trójkolorowy sub 21 Spotkać się ze Szwecją i Rumunią.

20-letni bramkarz został powołany przez Raoula Chabranda do Reprezentacja Meksyku do lat 21 Wyjechał do Marbelli w Hiszpanii, gdzie zostaną podjęte dwa zobowiązania. Jeden przeciwko Rumunii i jeden przeciwko Szwecji.

W przypadku tego zaproszenia również brano pod uwagę Julian Araujo, ale nie może zostać wezwany, ponieważ nie zakończył procesu zmiany związku i oczekuje się, że będzie po stronie Galaktyka Los Angeles Gra z zespołem dowodzonym przez Gerardo „Tata” Martino.

Ponadto na wezwanie uznano, że wycieczka po Europie Santiago Jimenez, ale gracz Niebieski krzyż Zwiększył mięśnie i nie został wypożyczony przez swój klub na trasę.

Gracze kochają Benjamin GaldamsI Luca Martinez Dubuis I Leonardo Sepulveda, który gra poza Meksykiem, ale zrobił to z zespołem dowodzonym przez Raula Chabranda.

Drużyna U-20 podróżuje z pięcioma meksykańskimi Amerykanami

Przedstawiciel U-20 z Meksyk Pojechał także do Hiszpanii, aby rozegrać dwa mecze przygotowawcze z Anglią i Francją. Zespół kierowany przez Luisa Pereza składa się z pięciu meksykańsko-amerykańskich graczy, wśród których są Jonathan Gomez, niedawno podpisany przez Real Sociedad B.

Oprócz Jonathana Gomeza, Van Antonio Leona, Adriana Mendozy, Jonathana Pereza i Christiana Torresa. Piątka, która nie ma oficjalnych protokołów, wciąż może wybierać między Meksyk I Zjednoczone państwo W przyszłości.

READ  Diego Forlan został wyrzucony jako DT w Urugwaju przez Zoom