18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tijuana vs Cruz Azul, relacja na żywo

Maszyna Cruz Azul nie grała dobrze przez cały ten semestr. Jednak nadal jest w kwalifikacjach do Liga BBVA MX, wygrywając dziś wieczorem Na granicy przed Xolos z Tijuana Mogą nawet zbliżyć się do punktów bezpośredniego dostępu do ćwierćfinałów.

Maszyna poniosła rozczarowującą stratę w środku tygodnia z zespołem Columbus Crew w finale Columbus Crew i będzie chciała wyjść z kiepskiego czasu przeciwko zdeterminowanej Tijuanie, aby wygrać.

Xolos znajduje się w Ostatnia pozycja na stole Po raz pierwszy w tym turnieju zagrają bez trenera Roberta Dante Siboldi, który został odesłany w ciągu tygodnia.

Może Cię to zainteresować: Ameryka osiągnęła znacznie mniej niż my: Andres Lelini

Drużyna psów wygrała tylko jeden ze swoich ostatnich meczów z La Maquina (4 porażki i 3 remisy). Ponadto gromadzą się Trzy kolejne mecze bez możliwości pokonania La NoriaW tych spotkaniach zdobyli siedem bramek. Oprócz słabej passy w konkursie, faworytem wydaje się ta prowadzona przez Juana Renoso.

Ze swojej strony, pomimo niezbyt konsekwentnego turnieju, Cruz Azul jest solidnym gościem. zagubiony sam Trzy z jego ostatnich 16 meczów wyjazdowych Odkąd peruwiański Reinoso przejął kierownictwo techniczne klubu, w styczniu 2021 r. Obywatele stolicy domagają się zamachu stanu przeciwko władzy w Tijuanie.

Może Cię to zainteresować: Mówi się, że wygrywanie jest łatwe, ale wymaga dużego wysiłku: Santiago Solari

Godziny i gdzie śledzić relacje na żywo

Nie przegap naszej relacji na żywo z tego meczu w niedzielę 3 października o 21:15. Odwiedzasz maszynę Celeste Xolos z Tijuany i dzięki niej będziesz mógł doświadczyć najlepszych akcji aztecadeportes.com i nasza oficjalna aplikacja.

READ  Darmowe 2 treningi F1 dzisiaj: harmonogram GP Australii 2023 i gdzie zobaczyć Formułę 1 w Meksyku