23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sztuczna inteligencja w niesamowity sposób ujawniła, jak będą wyglądać mieszkańcy wszystkich planet – naucz mnie nauki

Sztuczna inteligencja w niesamowity sposób ujawniła, jak będą wyglądać mieszkańcy wszystkich planet – naucz mnie nauki

Dorastaliśmy w przekonaniu, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i chociaż istnienie inteligentnego życia pozaplanetarnego nie zostało udowodnione, niektórzy z nas nie zamykają drzwi na taką możliwość, nawet myśląc o tym, co by zrobiły istoty na innych planetach fizycznie byłyby, gdyby istniały.

Dzięki sztucznej inteligencji, zwanej także sztuczną inteligencją, będziemy mogli przynajmniej mieć o tym pojęcie i będzie to ni mniej, ni więcej, tylko pomocne. W połowie lotulaboratorium badawcze, którego celem jest maksymalne wykorzystanie naszej wyobraźni poprzez przedstawiane nam obrazy, które są generowane na podstawie dowolnego tekstu, który w nich wpiszesz.

bardzo interesujące W pełni wykorzystał tę sztuczną inteligencję, wykorzystując ją do generowania obrazów przedstawiających, jak wyglądaliby mieszkańcy innych planet Układu Słonecznego. Następnie pokażemy Ci wyniki.

Rtęć

Pierwsza planeta Układu Słonecznego, jedna z czterech planet skalistych i najmniejsza w historii, z bardzo cienką atmosferą i ekstremalnymi temperaturami, na której nie dałoby się żyć. Według sztucznej inteligencji znajdujące się tutaj obiekty będą miały cechy nieco podobne do ludzkich.

Wenus

Planeta siostrzana naszej cennej Ziemi, tej samej wielkości i gęstości, z Wenus wszystko wydaje się w porządku, ale należy uważać na jej temperaturę i opór, ponieważ jest zbudowana z kwasu siarkowego i jest bardzo gorąca, co również sprawia, że ​​nie nadaje się do zamieszkania. Nasza planeta Wyścig. Przynależne obiekty będą wyglądać następująco:

Grunt

Nie ma potrzeby zbyt wiele wyjaśniać na temat naszej planety, ponieważ z jej wyglądu wygląda dokładnie tak, jak ją teraz widzimy.

Mars

Ostatnia skalista planeta, mniejsza od Ziemi, jest całkowicie pustynna, spowita pyłem, z wulkanami i dolinami na dużych wysokościach. A tak przy okazji, cały cel nauki, która jest odpowiedzialna za studiowanie go więcej każdego dnia. Jego mieszkańcy wyglądaliby tak, strasznie, prawda?

READ  72% młodych ludzi odrzuconych z UABC chciało studiować medycynę - El Sol de Tijuana

Jowisz

Majestatyczna i pierwsza planeta gazowa w Układzie Słonecznym, największa i najbardziej burzliwa, mówimy tę drugą, ponieważ już żyje w tak ogromnych burzach, że jeśli się nad tym zastanowić, nigdy nie moglibyśmy jej zamieszkać. Twoje obiekty będą wyglądać następująco:

Saturn

Jedyna planeta, której pierścienie są widoczne, jest nieostrożna, ponieważ jej piękno odwraca uwagę od jej ognistego wnętrza, które jest znacznie gorętsze od Słońca. Wygrał i jest najbliższy kinowej fantazji, jeśli chodzi o stworzenie kosmitów. Będzie to wyglądać mniej więcej tak:

Uran

Ten lodowy gigant składa się z metanu, amoniaku i wody, co jest ciekawym faktem; Obraca się w kierunku przeciwnym do pozostałych planet. Ich obiekty byłyby takie:

Neptun

Wszystko tutaj jest ciemne, zimne i burzliwe, do tego stopnia, że ​​​​jej wiatry są trzy razy silniejsze niż na Jowiszu i dziewięć razy większe niż na Ziemi. Jest też najdalej od słońca, a ciśnienie jest tak duże, że nie da się tam żyć. Mieszkańcy tego pierścieniowego giganta będą tacy:

księżyc

Nie możemy ignorować naszego pięknego naturalnego satelity, który choć nie jest planetą, jest dla nas wszystkich bardzo ważny. Spójrz na tę majestatyczną istotę, która będzie mieszkańcem Księżyca.

fontanna: bardzo interesujące

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.