20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Claudia Sheinbaum podkreśla, że ​​kluczem do sieci 4T są inwestycje generujące dobrobyt, prawa i lepszą jakość życia Meksykanów

  • „Musimy je zorganizować” – podkreśliła Claudia Sheinbaum, chcąc osiągnąć rozwój narodowy.
  • „Konwergencja, której pragniemy, to konwergencja na rzecz innowacji” – stwierdziła Altagracia Gomez.

Miasto Meksyk, 26 lutego 2024 r. – Myślenie o inwestycjach jako drodze do dobrobytu, praw, wiedzy, wolności i poprawy warunków życia to cel Czwartej Transformacji, co podkreśla Claudia Sheinbaum w ostatnim rozdziale swojego podcastu, w którym towarzyszy jej bizneswoman Altagracia Gómez .

„Myślimy o ludziach, że inwestycje niekoniecznie są dla samych inwestycji, ale że inwestycja generuje dobrobyt, generuje dobre życie i że każdy, kto pracuje w firmie, otrzymuje dobrą pensję, może otrzymać mieszkanie, ma dostęp do szkół i kliniki” – wyjaśnił.

Podkreślił, że jednym z pierwszych kroków w kierunku dalszego budowania narodu charakteryzującego się większym i lepszym rozwojem, jak miało to miejsce od czasu pojawienia się technologii 4T, jest pomyślenie o zorganizowanej inwestycji, która nie tylko zamieni Meksyk w wielką fabrykę, ale także źródło wiedzy i wszelkiego rodzaju innowacji.

„Chodzi o to, że oprócz tego, co będziemy robić na rzecz wzmocnienia programów społecznych, edukacyjnych i zdrowotnych, możemy połączyć siły w procesie inwestycji publicznych i prywatnych, aby przyspieszyć rozwój naszego kraju” – podkreślił.

Podczas rozmowy Altagracia Gomez wskazała na pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę, aby wygenerować inwestycje, dla których dobro jest w centrum uwagi, podobnie jak ma to miejsce w przypadku zasobów naturalnych każdego regionu kraju. Między innymi kraj, sektor turystyczny każdego podmiotu i użytkowanie gruntów.

Podobnie podkreślił, że aby zapewnić dzielenie się dobrobytem, ​​konieczne jest wdrożenie strategii takich jak tworzenie filarów dobrobytu, jak to będzie miało miejsce na trasie pociągu tranzytowego, podkreślając, że jest to najlepszy sposób dzielenia się dobrobytem. Zapewnienie rodzinom lepszego dostępu ekonomicznego.

„Wierzymy, że najlepszym sposobem na wygenerowanie pozytywnego koła w inwestycjach, które w szczególności może stać się wspólnym dobrobytem, ​​jest posiadanie korytarzy przemysłowych, filarów dobrobytu, ponieważ spełniają one dwie funkcje: regulują generowane przez siebie inwestycje, a po drugie, generują dodatkowe korzyści szalkowy.

W tym odcinku podcastu Claudia Sheinbaum i Altagracia Gomez wyjaśniają, jak ważne jest budowanie rozwoju w rękach biznesmenów i kobiet, aby dzięki wspólnemu wysiłkowi można było poprawić jakość życia wszystkich Meksykanów.

READ  6 japońskich nawyków, które dodadzą Ci skrzydeł do szczęścia, zdrowia i dobrobytu