26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Statek wycieczkowy z 700 osobami na pokładzie wykolei się, aby uniknąć schwytania w USA z powodu długów milionerów

Wysłano:

24 lutego 2022 03:49 GMT

Crystal Symphony wyjechało z Miami 8 stycznia na 14-dniową wycieczkę i wszystko poszło gładko, dopóki jej właściciel nieoczekiwanie nie ogłosił, że zawiesza działalność.

Statek wycieczkowy przewożący 700 pasażerów i załogi został przekierowany z zaplanowanego kursu do portu w Miami (USA), do Ucieknij od nakazu konfiskaty łodzi Z powodu długów przekraczających 1,2 miliona dolarów w rachunkach za paliwo.

Crystal Symphony miał wrócić do portu w USA w sobotę. Jednak w czwartek sędzia federalny w Miami wydał nakaz aresztowania, więc statek wycieczkowy… Dryfował w kierunku Wysp Bimini na BahamachGdzie zacumował w sobotnią noc.

Muzyk okrętowy Elio Pace, który odbył rejs na Dominice, Historia Żyj w locie. Skomentował: „Nie uwierzyłbyś, gdybyś nie przeżywał tego surrealistycznego odcinka!”

Pasażerowie i załoga, którzy spóźnili się co najmniej o jeden dzień na miejsce przeznaczenia, zostali przywiezieni do Port Everglades na Florydzie na innych statkach z Bahamów w niedzielne popołudnie.

Crystal Symphony opuścił Miami 8 stycznia w swoją 14-dniową podróż i wszystko szło gładko do środy, kiedy Crystal Cruises, jej właściciel, Reklamy Nieoczekiwanie zawiesi swoją działalność Przynajmniej do kwietnia.

„To była bardzo trudna, ale mądra decyzja, biorąc pod uwagę obecne środowisko biznesowe i ostatnie zmiany w naszej spółce macierzystej, Genting Hong Kong”, powiedział Jack Anderson, prezes firmy.

Pozew przeciwko statkowi został złożony w sądzie federalnym w Miami przez Peninsula Petroleum Far East, zgodnie z prawem, które zezwala władzom na przejęcie statku, jeśli wpłynie on na wody USA.

jak wzmiankowany Media, skarga stwierdza, że ​​Crystal Cruises i Star Cruises powinny: 4,6 miliona dolarów na paliwo, z 1,2 miliona kredytów dla samej Kryształowej Symfonii.