2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak rozmawiać z ChatGPT online: Tak działa sztuczna inteligencja, porady i wskazówki | Bezpłatne pobieranie ChatGPT 3 APK | Meksyk | Stany Zjednoczone | USA | Peru | mx usa es pe | Wskazówki | używa

w tym czasie sztuczna inteligencja Dzięki świetnym wpisom i umiejętności rozwiązywania wątpliwości zyskała miliony obserwujących, chociaż w niektórych konkretnych przypadkach występuje również jako asystent, zwłaszcza w kwestiach związanych z pracą lub nauką. w tym znaczeniu, czat Jest to najczęściej stosowana sztuczna inteligencja na świecie, z milionami użytkowników dziennie, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Ta aplikacja Otwórz sztuczną inteligencję Jest szeroko stosowany, ale wciąż są ludzie, którzy nie wiedzą, jak go właściwie używać. Tutaj pokazujemy, do czego służy i jak najlepiej go używać.

Zmiana czasu w USA 2023: czas letni, gdzie ma zastosowanie i ile godzin należy przesunąć do przodu

Co to jest OpenAI ChatGPT?

Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej popularna. ChatGPT to system oparty na modelu języka sztucznej inteligencji opracowanym przez OpenAI. W tej chwili ten chatbot ma 175 milionów parametrów, przetwarzając dużą liczbę tekstów, co pozwala mu odpowiedzieć na każde pytanie, które ma każdy użytkownik, zapewniając najlepsze odpowiedzi, jakie ma przy sobie po ostatniej aktualizacji w 2021 roku.

Należy również zauważyć, że AI jest szkolona na podstawie tekstów, a ChatGPT zawiera ponad 45 terabajtów informacji z wszelkiego rodzaju tekstami, książkami itp. Ma unikalny algorytm na świecie i potrafi dobrze rozmawiać z każdym.

Kiedy zostanie wydany ChatGPT 4 i jakie przyniesie ulepszenia?

ChatGPT 4 zapowiada się na najlepszą sztuczną inteligencję, jaką kiedykolwiek stworzono, i będzie odnowioną wersją 3.5, którą niedawno wydał OpenAI. Jedną z największych zmian będzie rozmiar wyświetlacza. Nowa wersja będzie miała do 500 razy większą pojemność pod względem testów porównawczych uczenia maszynowego, dzięki czemu będzie potężniejsza niż chatbot Bing. Dzięki temu dokładniejsze odpowiedzi będą generowane znacznie szybciej, rozwiązując w ten sposób jedną z wad wprowadzonych przez ChatGPT 3, czyli niedokładne odpowiedzi na niektóre tematy.

READ  Elisa Fletcher: Sprawa porwanego i zamordowanego miliardera, który wstrząsnął Memphis

Ponadto będzie miał nowsze odpowiedzi, poprawiając błędy, które rozprzestrzeniły się w sieciach społecznościowych, na przykład gdy zapytano o „najnowszy iPhone”, a odpowiedź to 13, podczas gdy mamy już 14. wersję tego urządzenia.

Jak jest używany ChatGPT w języku hiszpańskim?

Za pierwszym razem, jak już wspomniano, musisz utworzyć oficjalne konto na stronie OpenAI, całkowicie bezpłatnie. Później i już na czacie możesz zadawać mu wszelkiego rodzaju pytania. Pamiętaj, że dostępna jest wersja angielska, ale możesz też zadawać pytania po hiszpańsku lub w języku, w którym mówisz najlepiej. Tutaj możesz rozwiązać wszelkie wątpliwości, a ChatGPT 3 zapewni najlepsze pomysły, rozwiązania, prośby lub cokolwiek, co chcesz uzyskać jako informacje.

Sztuczki, aby lepiej wykorzystać sztuczną inteligencję

Większość osób korzystających z ChatGPT używa go nieprawidłowo. To, co zalecają eksperci, to nie tylko pytanie, na przykład „Poleć mi 5 najlepszych pomysłów na rozwój Twojej firmy”. Wręcz przeciwnie, powinieneś mu powiedzieć „Zachowuj się tak, jakbyś był właścicielem firmy i wygeneruj 5 pomysłów do promowania w sieciach społecznościowych”. To mała wskazówka, która pomoże Ci w pełni wykorzystać tę aplikację.

Może Cię to zainteresować