24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stany Zjednoczone będą wymagać zaświadczenia o szczepieniu, aby móc podróżować

Zjednoczone państwo Poinformowano mnie, że nowy procedury Aby dotrzeć do podróżnych do Twojego kraju. zaczynając od Listopad, konieczne będzie pokazanie świadectwo szczepień, Oprócz Covid-19 test Negacja. Podobnie ograniczenia podróży Nie jest to konieczne w Meksyku.

Rząd USA ogłosił nowe środki celne dotyczące Covid-19. Od listopada podróżni będą musieli otrzymać szczepionkę przeciw Covid; A także certyfikat, który to potwierdza. Środek będzie miał zastosowanie do pasażerów przylatujących z krajów Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Oczekuje się jednak, że te same środki zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych kilku dni dla pozostałych krajów.

Obok certyfikatKonieczne będzie złożenie testu antygenowego z wynikiem ujemnym, który należy wykonać najpóźniej 72 godziny przed lotem. Zostało to odnotowane podczas konferencji prasowej w Białym Domu prowadzonej przez zespół reagowania Joe Bidena Covid-19.

Jakich szczepień będą potrzebować, aby wjechać do Stanów Zjednoczonych?

Jak dotąd nie ma ograniczeń, które szczepionki będą wpuszczane do kraju. W rzeczywistości EE.UU. Zatwierdzone są trzy marki: Pfizer, Moderna oraz Johnsson & Johnsson. Jeff Zentz, szef sztabu Białego Domu, zapowiedział, że informacje zostaną opublikowane w listopadzie.

Środek ten będzie miał zastosowanie do wszystkich podróżnych odwiedzających Stany Zjednoczone w celach biznesowych, turystycznych lub innych.

Nie wiadomo jeszcze, czy Sputnik V, Kansino i Sinovac Zostanie zaakceptowany. W chwili obecnej tego typu szczepionki nie są akceptowane w Unii Europejskiej.

Ze swojej strony, w przypadku Meksyku i Kanady, ogłoszono, że ograniczenia na ich granicach lądowych dotyczące podróży mniej istotnych, takich jak turystyka, potrwają do 21 października.

READ  Oto 10 najlepszych miast do zbadania (oraz miasta Ameryki Łacińskiej, które znalazły się w rankingu)