26 kwietnia, 2024

Serbia pokonała Polskę w najlepszej bałkańskiej piosence |  gra

Serbia pokonała Polskę w najlepszej bałkańskiej piosence | gra

Serbia, Nikola Jokic, pokonała dziś Polskę 96-69 w piątym i ostatnim dniu fazy grupowej EuroBasket i zmierzy się z Włochami w finale grupy C w najbliższą niedzielę w Berlinie w 1/8 finału.

Zespół Svetislav Besic wszedł do przerwy z 19-punktową przewagą (52-33), Jokic był najlepszym strzelcem, w którym defensywa Polski była ograniczona.

Ostatecznie sześciu serbskich piłkarzy przekroczyło dwucyfrową liczbę punktów, a najlepszym strzelcem został amerykański środkowy Denver Nuggets Jokic, który zdobył 19 punktów w 17:41 minucie gry.

rozgrywający Herbalife Gran Canaria, A.J. Slaughter nie strzelił gola w pierwszej połowie, podczas gdy jego kolega z Kanaryjczyka Aleksandar Balcerovski nie miał problemów z serbskim stylem, osiągając w turnieju wyniki poniżej średniej.

Polska zmierzy się z drugą w kolejności Ukrainą w grupie C w Berlinie.

Finlandia zakończyła zwycięstwem 88-67 w ostatnim meczu grupy D przeciwko bez wygranej Holandii i zakwalifikowała się do finału EuroBasket w Berlinie.

Mimo że Lauri Markkanen (22 punkty) oglądał prawie połowę meczu z ławki, Finlandia zaczęła dobrze z marginesu, kończąc pierwszą połowę z 17-punktową przewagą nad Holandią (48-31).

Worthy de Jong (21 punktów) był typowy dla Holendrów, ale Holendrzy nie zdołali zredukować przewagi do mniej niż dziesięciu punktów przez cały czas trwania zawodów, ze słabym procentem strzałów z linii trzypunktowej (24%).

Z trzema zwycięstwami Finlandia zakwalifikowała się do finału turnieju po raz drugi w grupie, więc zmierzy się z Chorwacją w 1/8 finału.

Czechy zajęły czwarte miejsce w grupie D i zakwalifikowały się do finałów EuroBasketu, pokonując Izrael 88-77, dowodzony przez Satoransky’ego, który miał triple-double (14 punktów, 11 asyst i 8 zbiórek) oraz dużego Vojtecha Hrubana (25 punktów). .

W bitwie, w której obie drużyny rozegrały podanie, miejscowi rozpoczęli bardzo udany atak (7 z 10 trójek w pierwszej połowie) i zostali zagrożeni przez Izrael w trzeciej kwarcie, który zdołał zamknąć tablicę wyników. Sekcja 18-7.

Prowadzony przez Deni Avtiję, który dziś trafił triple-double (12 punktów, 11 asyst i 8 zbiórek), zaczął wygrywać EuroBasket z Polską i Holandią, ale w pozostałych trzech meczach nie wygrał. ostatni dzień

READ  Polska poza UE? Taka jest idea „Legalnego Polexitu”

Po zakwalifikowaniu się do 1/8 finału Czesi, prowadzeni przez Tomasa Satoranskiego i Johna Wesleya, zmierzą się z liderem grupy C, Giannisem Antetokounmpo, przerażającą Grecją.