23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sebastian Yatra twierdzi, że nie będzie lojalny wobec grupy Milenio

Sebastian Yatra twierdzi, że nie będzie lojalny wobec grupy Milenio

Pojawiła się nowa kontrowersja, która zdestabilizuje karierę słynnego piosenkarza. Mówimy o Kolumbii Sebastian Yatra, Kto był gościem podcastu, w którym wygłosił kilka wypowiedzi Zacząłem się bardzo wahaćNa portalach społecznościowych.

tam było Platforma podcastów Gdzie piosenkarz Wyjechać Opowiadał o pewnych momentach swojego życia, a także o wielkiej miłości, jaką przeżył. Ale, Były słowa, które nie przemówiły do ​​publicznościCo wywołało wiele komentarzy pod jego adresem.

Sebastian Yatra jest uwikłany w kontrowersje

Było środowe popołudnie, gdy nazwisko piosenkarza pojawiło się na X, dawniej Twitterze, gdy w trakcie rozmowy: Yatra oświadczył, że będzie niewierny Jeśli jesteś w długotrwałym związku, bez względu na to, jak bardzo go kochasz.

Sebastian Yatra zaśpiewał swoje piosenki takie jak „Traicionera” i „Sutra”. Tadeusza Gomeza

„Przychodzi mi do głowy, że gdybym był w związku dłużej Nie wiem jak to wytrzymam Bo to sprawiłoby, że chciałbym być niewierny. „Nawet jeśli kogoś kocham, sprawi to, że będę chciał być z kimś innym” – powiedział.

Wspomniał, że w trakcie romantycznego związku mierzy się z dwoistością, która pojawia się w nim, gdy podróżuje i trzyma się z daleka od partnera.

„Jak to zrobić w długotrwałym związku, nawet jeśli chcę być z tą osobą, bo ją kocham, Ale jak sobie z tym radzisz, bo kocham cię tą dwoistością? Kontynuował: „Ale ja nadal podróżuję”.

Na koniec wyjawił, że rozpoczynając związek, zaczął czuć się ograniczony, co uniemożliwiało mu robienie z innymi tego, co chciał.

„Wchodzisz w związek i zaczynasz się bardzo ograniczać. Zaczynasz myśleć, że jeśli wyjdziesz na imprezę, zaczniesz kogoś lubić, a ja zaczynam chcieć coś zrobić, ale nie zrobię tego i muszę to znosić to” – podsumował.

Obejrzyj cały wywiad:

Dag