23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Będę przesyłać więcej filmów o tysiącu chorób”.

„Będę przesyłać więcej filmów o tysiącu chorób”.

SiemaInternet ponownie eksplodował Wyciekło wideo Karely'ego Ruiza Stosunki seksualne z fanem. Najwyraźniej obserwator zdecydował się wytatuować twarz kobiety z Monterey na prawym ramieniu, a Carelli chciał rozpoznać jego gest, uprawiając z nim seks. Jednak szczegółem, który nie umknął uwadze obserwujących Carelli i innych internautów, którzy mogli zobaczyć wideo, jest to, że influencerka utrzymuje stosunki seksualne bez zabezpieczenia. Zostało to ostro skrytykowane, a inni nawet zapełnili sieci społecznościowe kpiną: „Mężczyzna, który uprawiał seks z Carly Ruiz, gdy zobaczył, że jego test na obecność wirusa HIV, brodawczaka i kiły dał wynik pozytywny„”, „Wow, dziewczyna jest milionerką, naprawdę myślisz, że nie będzie wydawać pieniędzy na swoje zdrowie?” W niektórych komentarzach można było przeczytać: „Mężczyzna, który uprawiał seks bez zabezpieczenia z Carly Ruiz, udaje się do lekarza z powodu kaszlu”. Internauci podjęli się analizowania każdej sekundy filmu, komentując wszystko, począwszy od „ubrania”, które Carly Ruiz miała na sobie na powitanie fan, do pozycji, do których jest przyzwyczajony, aby nawiązać stosunki seksualne.

Reakcja Karelów

Carelli nie chciał milczeć w obliczu krytyki i zareagował humorem, a nawet obiecał więcej treści. „Teraz, póki jestem w trendzie, po prostu zasubskrybuj mój kanał, będę wrzucać więcej naprawdę sprośnych filmów z tysiącami chorób, jak mówisz hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha” – powiedziała sarkastycznym tonem kobieta z Monterrey. Wśród obserwujących toczyła się nawet dyskusja na temat tego, czy będą z nią. „Zazdrosne dziecko, jesteś najbardziej osobą, jaką mogę znieść”, „Nie zwracaj na mnie uwagi, uderz mnie jakąkolwiek chorobą, jaką chcesz”, „Karely nie ma żadnych chorób wenerycznych, jest odporna na te dzieci*” W niektórych wspierających komentarzach można było przeczytać: „To niedorzeczne. Dla każdego ona jest królową”.