1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

RPG z otwartym światem, który zmierza na SteamTa gra fabularna zgromadziła w ostatnich dniach tysiące graczy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych na platformie PC.

parowy Ma mnóstwo gier, z których wiele jest bardzo popularnych, a inne pozostają całkowicie niezauważone. To ostatnie dotyczyło RPG-a, w którym jeszcze kilka dni temu prawie nie było graczy. jednakże, W ostatnim czasie liczba jego użytkowników znacznie wzrosła, co spowodowało, że wszedł na listę trendów na platformie Valve..

RPG z otwartym światem, który zmierza na Steam

kamionkowy W ostatnich dniach rozgniewał się, Przyciągnął wielu graczy, którzy są bliscy jego wydania Na początku 2020 roku. Teraz Ta gra fabularna zyskuje popularność na platformie P.C. Tytuł umieszczony przez gry z atramentem Dostać świetna cena Na Steamie: 499.99 Peso argentyńskie. Z tej ceny warto skorzystać już teraz, gdyż twórcy potwierdzili, że nastąpi to już niedługo, Dodadzą więcej treści do tytułu, co podniesie koszt gry wideo.

Stoneshard, gra RPG z otwartym światem, która pojawi się na Steamie

Jak się ma Stoneshard, gra, która wywołuje wściekłość na Steamie?

Ten adres to Turowa gra RPG z otwartym światem gdzie będziesz musiał się stać Najemnicy w średniowieczu. W nim musisz podróżować AldorA Królestwo zniszczone wojną. Na tej dużej mapie znajdziesz zrujnowane wioski, opuszczone drogi, a nawet lochy pełne potworów. W tych miejscach będziesz mógł wypełniać kontrakty, szukać skarbów, sprzedawać rzeczy, Aby móc budować swoje bogactwo, co będzie bardzo ważne ze względu na kryzys gospodarczy, który istnieje w czasie wojny. Również, Będziesz musiał rozwijać swoją postać Z ponad 100 zaklęciami i umiejętnościami oraz ponad 200 rodzajami zbroi. Wszystko to będzie miało kluczowe znaczenie dla przerażających bitew, z którymi będziesz musiał się zmierzyć Przeciw bandytom, potworom i wielu innym wrogom. Jakby tego wszystkiego było mało, Gra oferuje realistyczny tryb, w którym każda podejmowana przez Ciebie decyzja jest nieodwracalna, a Twoja postać będzie miała tylko jedno życie.

READ  Sztuczka polegająca na umieszczeniu czapki Świętego Mikołaja na ikonie aplikacji

Stoneshard, gra RPG z otwartym światem, która pojawi się na Steamie

gra

Stoneshard, gra RPG z otwartym światem, która pojawi się na Steamie


Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości o grach i nie tylko!

Zawieszenie

To może Cię zainteresować