1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Który z nich mi odpowiada i jakie są między nimi różnice, a którym mam więcej oszczędności na zakupach

klub Sama Jest to charakterystyczna amerykańska sieć supermarketów na sprzedaż dla swoich klientów produkty masowe Lub w bardzo dużych paczkach, tak jak kupujemy w sklepie lub magazynie.

Ponadto sklep zawiera dodano do Katalog różnych rodzajów elektroniki Takie jak baterie, kamery bezpieczeństwa, konsole, komputery, produkty Apple, smartfony, tablety, akcesoria do gier wideo, telewizory i inne, a niektóre sezonowe duże rabaty.

Jednak w celu uzyskania dostępu do tych produktów Konieczne jest posiadanie jednego z trzech dostępnych karnetów: klasycznyA Plus s Korzyści. Ale jeśli masz wątpliwości, który z nich bardziej Ci odpowiada, w zależności od typu użytkownika i przeznaczenia, na Wybór Xataki Przygotowaliśmy tę notatkę z różnicami między trzema typami.

Członkostwo klasyczne

Klasyczna karta członkowska

The Członkostwo klasyczne Sam’s Club kosztuje 500 pesos roczniez Możliwość zdobycia dodatkowego za jedyne 250 pesos. To znaczy za połowę ceny głównej.

Będąc najprostszym z trzech, jego głównymi zaletami są. Aby zrobić możliwość dostępu do dużego katalogu produktów, oprócz posiadania Dostęp do ekskluzywnej książeczki kuponowejpoprzez Twoją aplikację, gdzie będziemy mieli dodatkowe rabaty.

Korzyści z członkostwa

Korzyści z członkostwa

The Korzyści Charakteryzuje się obecnością Promocje i rabaty w sklepach Suburbia, Conair, Salud Digna, The Anglo, Planet English, Max, Bookmate, Calvin Klein, Botanicus, BodyBrite, Berlizt, które są stale aktualizowane na stronie Sam korzyści lub za pomocą tej samej aplikacji, aby iOS s Android.

koszt tego 650 pesos rocznie i 325 do posiadania dodatkowego. Oferuje również do 50% taniej platforma podróżna Z tego samego sklepu i Klasyczne korzyści.

Plus 1. Członkostwo

Wreszcie mamy plik Członkostwo Plusktóry zawiera wszystkie zalety dwóch poprzednich, z dodatkiem Ekskluzywne rabaty poza sklepemoprócz tych dotychczas oferowanych w sklepach Gymboree i Dentalia.

READ  Google Chromecast 4K, filmy Disney 4K, 7.1-kanałowe słuchawki HyperX, figurka Hermiony

Koszt tego będzie zależał od użytkownika, biorąc pod uwagę to, co znajduje się w pliku zasady i warunki Dla każdego użytkownika i punktu sprzedaży jest inny. W naszym przypadku był to koszt 850 pesos I dodatkowe 550 pesos.

Również, Oddaj nam 2% wszystkich naszych zakupów Środki te są wykorzystywane głównie na opłacenie kosztów odnowienia członkostwa lub na opłacenie niektórych zakupów. Wreszcie prezentują Nieograniczona bezpłatna wysyłka Przy naszych zamówieniach od 999 pesos, maksymalnie 32 pozycje na zamówienie.

Karolina Graboska Piksele 5650049

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych kategorii, które są przecenione w różnych sklepach internetowych w Meksyku. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie jest sugerowany ani przez marki, ani przez sklepy, ponieważ ich przesłanie jest unikalną decyzją redakcji.