28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Skyscanner, rezerwacja i inne sztuczki

Skyscanner, rezerwacja i inne sztuczki

Zwykle cena, jaką płaciliśmy za niektóre wycieczki w czasach takich jak lato Jest bardzo wysoko Może to spowodować, że wstrzymasz się z planowaniem podróży. Dzięki naszym aplikacjom i sztuczkom dotyczącym tanich podróży lotniczych już nigdy nie będziesz musiał anulować swoich planów podróży, ponieważ są one zbyt drogie.

Skyscanner: najbardziej przydatny

Najbardziej znaną, najczęściej używaną i oczywiście najlepszą wyszukiwarką lotów jest Skyscanner. Aplikacja, jak sama nazwa wskazuje, jest odpowiedzialna za skanowanie wszystkich lotów wszystkich linii lotniczych na rynku i wyświetlanie ich według najtańszej i najlepszej opcji w porządku malejącym. Zwykle najlepszą opcją jest kombinacja Czas podróży i jej kosztktóry, prawdę mówiąc, jest najwygodniejszy i zwykle też najtańszy.

Najlepszą rzeczą w Skyscanner jest grafika, która pokazuje, kiedy szukasz odpowiedniego lotu, gdy nie znasz daty. I to jest to, że kiedy zaczynasz szukać lotów, cena, po której została znaleziona, jest zaznaczona trzema kolorami: czerwony, żółty lub zielony. Zielony jest oczywiście najlepszy z tych trzech, ponieważ jest dość dobrą ceną, podczas gdy czerwony jest najwyższy, a żółty to średnia cena. Pomoże nam to zorientować się, czy to, co zamierzamy zrobić, jest dobrym zakupem.

Hotele lotnicze Skyscanner
Hotele lotnicze Skyscanner

Wyszukiwarka podróży Skyscanner
Wyszukiwarka podróży Skyscanner

Oprócz tego będziesz mieć również możliwość wyszukiwania Loty do wielu miejsc docelowychOznacza to, że możesz wyszukiwać loty z Madrytu do Londynu iz Londynu do Berlina; Więc z miejscem docelowym, które chcesz.

Rezerwacja: niezrównana wszechstronność

Jeśli istnieje aplikacja do planowania podróży, która jest z nami od dłuższego czasu, to jest to Booking, która początkowo była narzędziem tylko do pobytów, ale rozszerzyła zakres i Już oferuje loty I wynajem samochodów, więc niczego nie przegapiliśmy podczas naszej podróży.

Rezerwacja w hotelach i nie tylko
Rezerwacja w hotelach i nie tylko

Booking com - oferty podróży
Booking com - oferty podróży

W rezerwacji będziesz mieć System punktowy do rezerwacji których dokonasz, dzięki czemu jeśli dokonasz kilku rezerwacji na Booking, z czasem otrzymasz bonus i dobre rabaty na swoje rezerwacje.

READ  Czy wiesz, czym jest Pasaż Lorenziniego w Kłamstwach P?

Momondo: Skonfiguruj go według własnych upodobań

Momondo to prawdopodobnie najbardziej anonimowa ze wszystkich aplikacji, których możesz użyć do znalezienia tanich lotów, aplikacja bardzo podobna do aplikacji do rezerwacji, ponieważ możemy również Rezerwacja hotelu w pakiecie wewnątrz naszej podróży.

Hotele Momondo
Hotele Momondo

Hotele Momondo
Hotele Momondo

Oczywiście jednym z dobrych pytań, jakie może nam zaoferować aplikacja Momondo i tym, co ostatecznie odróżnia ją od reszty, jest duża liczba filtrów, za pomocą których możemy wyszukiwać nasze kolejne wycieczki. A wśród wszystkich tych filtrów, z których możemy skorzystać, są takie, które są dość interesujące, jak na przykład Sortuj loty według priorytetu. Oznacza to, że możemy zrobić to samo z lotami, aby ustalić cenę lub czas, który nas interesuje iw ten sposób móc wybrać na podstawie tego, czego chcemy.

Uważaj na aplikacje lotnicze

W ramach możliwości, które mamy, nie wszystko będzie zależało od aplikacji, które porównują między sobą ceny, ale możemy je również porównywać z tych samych linii lotniczych. W tej wybranej grupie linii lotniczych oferujących tanie loty zawsze wyróżniają się dwie: Vueling i Ryanair.

Czasami aplikacje jednego i drugiego pokazują wiele ofert związanych z najnowszymi biletami, które możemy kupić na kilka dni przed wylotem i są znacznie tańsze. W ten sam sposób te linie lotnicze zwykle dają nam wybór Filtruj miejsca docelowe według ceny W ten sposób możesz zobaczyć najtańsze i tym samym wybrać nasz cel podróży na podstawie wyświetlonej ceny.

Vueling - tanie loty
Vueling - tanie loty

Tanie linie lotnicze Vueling
Tanie linie lotnicze Vueling

Ryanaira
Ryanaira

Ryanaira
Ryanaira

Oczywiście w takich przypadkach problem polega na tym Jesteś ograniczony tylko do jednej linii lotniczej I nie masz szerokiego zakresu do porównania, chociaż oczywiście byłaby to opcja, którą mógłbyś kupić, powiedzmy, lot w jedną stronę z jedną linią lotniczą i lot powrotny z inną.