28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rosyjskie rakiety zbliżają się do granicy Polski

Amerykański dziennikarz zginął w rosyjskim ataku Katastrofa humanitarna w Mariupolu. Kolumbia ma nową mapę polityczną. Lek działa w szczepieniu przeciwko wszystkim szczepom nowego koronawirusa. Również Tom Brady wraca do NFL. Oto, co musisz wiedzieć, aby zacząć ten dzień. Prawda na początku.

———-

Jeden

Rosyjskie ataki w pobliżu państwa członkowskiego NATO

Rosyjskie rakiety uderzają w bazę wojskową niedaleko Lwowa, kilka kilometrów od granicy z Polską, członkiem NATO. Zginęło 35 osób. Po ataku prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński powiedział:Spadanie rosyjskich rakiet zajmuje trochę czasu„Na terytorium NATO. Dramat humanitarny trwa w Mariupolu i wciąż czeka na serial pomocowy. Przedstawiciele Rosji i Ukrainy będą prowadzić rozmowy w najbliższy poniedziałek.

Dwa

Amerykański dziennikarz umiera na Ukrainie

Brent RenatPolicja w rejonie Kijowa twierdzi, że 50-letni mężczyzna zmarł w niedzielę po zaatakowaniu przez siły rosyjskie w Irfin. Renat, który był filmowcem, pracował nad projektem w okolicy TIME Studios O globalnym kryzysie uchodźczym. Kolumbijsko-amerykański korespondent Juan Aradonto, który został ranny w rosyjskim ataku, jest również pod obserwacją medyczną w szpitalu.

Amerykański dziennikarz zabity na Ukrainie 1:41

3

Dlaczego cena benzyny w Stanach Zjednoczonych gwałtownie rośnie, jeśli zużyje się trochę rosyjskiej ropy?

Pomimo tego, że Stany Zjednoczone prawie nigdy nie korzystały z rosyjskiej ropy, rosyjska inwazja na Ukrainę była głównym czynnikiem wzrostu cen paliw, na które od dwóch tygodni powołują się Amerykanie. Są jednak inne powody. Wyjaśnimy tutaj.

Salwador odczuwa wpływ wojny Putina na swoją kieszeń 1:42

4

Kolumbia odnawia swój Kongres

W niedzielę miliony Kolumbijczyków udały się do urn, by wybrać członków Izby Reprezentantów i Senatu. Od tego tygodnia Kolumbia ma nową mapę polityczną i określiła już kandydatów na prezydenta w wyborach 29 maja. Lewo, prawo czy środek? Tak zostało do tej pory zdefiniowane.

READ  Stany Zjednoczone zainstalowały w Polsce dwie baterie przeciwlotnicze w obawie przed rozmieszczeniem rosyjskich rakiet.
Którzy kandydaci w Kolumbii prowadzili wewnątrzpartyjne konsultacje? 2:21

5

Czwarta dawka szczepionki Pfizera przeciwko Govt-19?

Dyrektor generalny Pfizer, Albert Borla, powiedział, że ludzie będą potrzebować czwartej dawki szczepionki, aby uchronić się przed kolejną falą Govt-19. Zapewnił jednak, że firma działa Szczepionka chroniąca przed wszystkimi typami.

Pfizer wprowadza szczepionkę dla 6-miesięcznych dzieci 0:40

———-

W czasie kawy

BAFTA Awards 2022: To pełna lista zwycięzców

75. edycja nagród odbyła się w Royal Albert Hall w Londynie i po raz kolejny była wydarzeniem jednoosobowym. To są zwycięskie filmy.

Śpij szybko dzięki tym mentalnym sztuczkom

Pojawia się zmęczenie, a twoje ciało słucha snu. Ale jak tylko twoja głowa jest na poduszce, twój umysł jest przytłoczony zmartwieniami i tracisz sen. Nie martw się Te techniki przychodzą na ratunek.

4 proste ćwiczenia, aby dobrze spać 3:34

Nowa muzyka: Mansier Perine prezentuje „Nada”

W Lista stref pop CNN Chile Francesca Valenzuela, Omar Apollo i Leslie Grace również kompilują koncerty w tym tygodniu.

Aktor William Hurt zmarł w wieku 71 lat

William HurtZdobywca Oscara za „Kiss of the Spider Woman”, „The Big Chill” i „Broadcast News” nie żyje, powiedział jego syn Will dla Hollywood Reporter.

Łaciński obrońcy krewnych z chorobą Alzheimera twierdzą, że napotykają na większe przeszkody

Rodziny łacińskie borykają się między innymi z nierównościami ekonomicznymi, barierami kulturowymi i trudnościami w dostępie do wysokiej jakości opieki. Z pacjentami z chorobą Alzheimera.

———-

Liczba dni

336 000 $

To jest liczba osiągnięta w aukcji Rzadki 1999 Pokémon Charizard nr. Pierwsza edycja karty 4.

———-

Dzisiejsza filozofia

„Przez ostatnie dwa miesiące zdałem sobie sprawę, że moje miejsce jest nadal na boisku, a nie na trybunach”.

Powiedział Tom Brady, legenda NFLZapowiedział, że będzie grał z Tampa Bay Buccaneers jeszcze przez jeden sezon. Brady wycofał się z futbolu amerykańskiego w lutym tego roku.

READ  Austria i Polska przewodzą najtrudniejszej sekcji UE, która kontroluje napływ uchodźców do Afganistanu International
Tom Brady obserwował Cristiano Ronaldo przed powrotem do NFL 0:41

———-

Wybór dnia

Według ekspertów 21 produktów, które naprawdę mogą zrelaksować się przed snem

Śpij dobrze z nimi Usługi medytacyjneGadżety monitorujące sen i kojący aromat.

———-
I koniec

Zobacz, jak te pandy stawiają pierwsze kroki we francuskim zoo

Młode pandy Po raz pierwszy od siedmiu miesięcy spotkali się na zewnątrz. Sprawdź jego reakcję w tym filmie.

Zobacz, jak te małe pandy stawiają pierwsze kroki 0:44