29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miss Polski została ukoronowana na najpiękniejszą kobietę świata na gali ukrytej w kontrowersyjnej kontrowersji „Niech zwycięży Latynoska”.

Na wystawie w Portoryko reprezentantka Polski, Karolina Bylovskaya, która była Miss Polski w 2019 roku, w środę zdobyła koronę World Beauty 2021, bez zwycięstwa kandydatki z Ameryki Łacińskiej i otoczona pewnymi kontrowersją. Kandydatką na finalistkę z USA była Sri Saini, a jedną z faworytek 70. konkursu piękności była Olivia Yes z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Podczas gali wybuchły kontrowersje związane z niewyselekcjonowaniem delegatów z Ameryki Łacińskiej — ponieważ przedstawicielka Wenezueli, jedna z faworytek, Alejandra Conte, nie znalazła się w pierwszej dwunastce, a kwestie prawne między organizatorami dotarły do ​​uszu publiczności.

Od lewej do prawej przedstawiciele Meksyku, Irlandii Północnej, Polski, Stanów Zjednoczonych, Indonezji i Wybrzeża Kości Słoniowej.

Thais Lorca / EFE

W Portoryko

Ogłoszenie etapu wywołało poruszenie wśród publiczności z powodu braku faworytów, takich jak Alejandra Conte z Wenezueli.

Finał, który odbył się w Coca-Cola Music Hall w San Juan, został zaplanowany na 16 grudnia w Portoryko Coliseum, ale został przełożony na trzy miesiące po zarejestrowaniu 38 pozytywnych przypadków Covit-19. 19, między kandydatami a pracownikami Komisji Technicznej. Czterdzieści z 97 światowych konkursów piękności powróciło w tym tygodniu na karaibską wyspę, maszerując na scenie inspirowanej przez zespół filharmoników z Puerto Rico.

Poziomy

Karolina Bylovskaya (c), reprezentantka Polski, świętuje Światowy Konkurs Piękności 2021 wraz z przedstawicielami innych krajów.

Thais Lorca / EFE

Wietnam, Meksyk, Irlandia Północna, Filipiny, Polska, Somalia, Stany Zjednoczone, Kolumbia, Czechy, Francja, Indie i Indonezja tym razem zajęły 13. miejsce. I Wybrzeże Kości Słoniowej.. Przedstawiciele Stanów Zjednoczonych, Sri Saini; Polska, Karolina Bylowskaja; indonezyjska Priscilla Yules; Meksyk, Karolina Vidells; Irlandia Północna, Anna Leach; I Wybrzeże Kości Słoniowej, Olivia Yass.

Poziomy

Podczas gali pozowało czworo zawodniczek.

Thais Lorca / EFE

Ogłoszenie spotkało się z dużym odzewem opinii publicznej, która była zaskoczona nieobecnością Wenezueli Alejandry Conte i lokalnego kandydata Portorykańczyka Aryama Diaza, głównego faworyta ekspertów. Wśród szerokiej publiczności wsparcie dla uczestników z krajów Ameryki Łacińskiej, takich jak Wenezuela i Meksyk, nie powstrzymało ich przed machaniem flagami narodowymi i wykrzykiwaniem nazw swoich krajów.

READ  Eric Noah bije rekord Hiszpanii w 2. rundzie mundialu zdominowanego przez Polskę i Indonezję.

Żądali 1 225 000 $ płatności

Kolejna kontrowersja Miss World 2016 Stephanie del Valle zaznaczyła się w tym dniu

„Niech zwycięży Latynos”, „Wenezuela, kraj królowych” i „Jestem Portorykańczykiem, więc wiesz” były głośno krzyczane przez wielu w sali. Wystawa pojawiła się po kilku kontrowersjach prawnych, a Portoryko z celem (PRwaP) pozwało World Beauty i Reignite Puerto Rico Inc. w 2016 r. za rzekome oszukanie jej szefa, Stephanie del Valle.

Pionowy

Reprezentantka Polski Karolina Bylavska, po poświęceniu się Światowemu Pięknie Roku 2021.

Thais Lorca / EFE

PRwaP zażądał wypłaty 1,1 mln euro (1,2 mln USD), kwoty z funduszu publicznego, o której Del Valle podobno nie podlega zwrotowi. Z drugiej strony pokazała, że ​​za to zapłaciła. Dell Valle sprzeciwiła się PRwaP i zażądała odszkodowania bezgotówkowego w wysokości 28 milionów euro (31 milionów dolarów) i ogłosiła, że ​​nie weźmie udziału w finałach World Beauty w 2021 roku.

Poziomy

Kandydatki do Miss World 2021 czekają na wyniki zwycięzcy.

Thais Lorca / EFE

W rzeczywistości ludzie krzyczeli na poparcie Del Valle i innych organizatorów lub sponsorów konkursu, takich jak Brock Pierce, odpowiedzialny za PRwaP i Julia Morley, prezes Światowej Organizacji Urody. Podczas wydarzenia Pierce poprosił uczestników o zapalenie świec, które były tam od miesięcy, w hołdzie upamiętnionym przez Ukrainę i ożywionym głosem Tony-on-Singha z Jamajki.

Mimo wszystkich kontrowersji dla reprezentantki Polski Karoliny Byłowskiej ta noc była koszmarem. „Byłem zaskoczony słysząc moje imię, nadal nie mogę w to uwierzyć. Czuję się zaszczycony” – powiedział Blavska ze łzami w oczach, ukoronowany przez Tony-on-Sing z Jamajki, który był suwerenem od czasu odwołania turnieju w 2019 roku. W związku z epidemią 2020. W wieku 23 lat, po ukończeniu studiów magisterskich z zarządzania i cieszeniu się z wolontariatu, Blavska postanowiła coraz bardziej „wzbogacać życie innych”.

READ  Ministerstwo ewakuuje do Polski ponad 180 hiszpańskich mieszkańców Ukrainy | Hiszpania