29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nergel został uniewinniony z zarzutu „lekceważenia” godła państwowego Polski

Przewodniczący Behimot, Adam „Nergel” TorskyWygrał kolejną batalię prawną i tym razem został uniewinniony ze wszystkich zarzutów znieważania polskich symboli patriotycznych.

நெர்கல் Ogłosił na swoich portalach społecznościowych:

„O tak! Zwolnij ponownie! Zaczęło się 3 lata temu od jednego z polityków PIS [el partido político Prawo i Sprawiedliwość] Uważał, że Behemoth obraził polskie godło państwowe wzorem promującym polską część trasy zespołu. Najwyraźniej nic z tego nie jest prawdą. To jest bardzo jasne dla wszystkich poza politykami prawicowymi i ich zwolennikami, ale rozpoczęliśmy upolityczniony proces i oskarżyliśmy ich o obrazę polskiego symbolu.

Pierwszy proces odbył się trzy lata temu. W końcu wygraliśmy i wszyscy zostali wyzwoleni. Pełnomocnik wniósł apelację, a Sąd Apelacyjny skierował sprawę do pierwszej instancji do ponownego rozpatrzenia. Teraz znowu jesteśmy wolni! Ale historia toczy się dalej, trzymamy kciuki. A jednak to już druga wygrana wojna z rzędu!”

W 2018 r. polskie władze oskarżyły: நெர்கல் Po raz pierwszy ze względu na logo „Republika niewierzących” Co Behimot Używany w swoich produktach handlowych; Jednak w tym momencie zarzuty zostały oddalone, a sprawa została zapomniana.

Następnie, w 2020 r., sprawa została ponownie otwarta do dalszego śledztwa, została ujawniona நெர்கல் Na jego koncie na Instagramie:

„Niektórzy idioci twierdzą, że logo „Rzeczpospolita Niekorzystna” obraża polskie godło. W rzeczywistości tak nie jest. Nalegali jednak, aby sprawę wznowić, ponieważ uważają, że prawa autorskie do orła białego są wyłączną własnością Polski i że jakakolwiek inna interpretacja ptaka jest zniesławiająca. Wrogowie wydają się tak chętni do przybicia swojej ulubionej ofiary do zgniłego moralnego ukrzyżowania, że ​​stracili zdrowy rozsądek w swoich opowieściach.Zarzucają mi, że jestem antypolski. spędzam wiele godzin w sądzie i opodatkowuję ich wszystkich (dziennikarzy, sędziów, prawników itp.) Głęboko żywię do Polski żal za wydawanie i wydawanie na kolejną śmieszną sprawę. Moglibyśmy wszyscy oszczędzić ten czas na zrobienie czegoś kreatywnego, czyż nie ?

Behimot Wróci do Meksyku jeszcze w tym roku i będzie oferowany w edycji 2022 Hell and Heaven Metal Fest Odbędzie się w Toluco w Meksyku sipknot.

READ  Polska twierdzi, że po inwazji rosyjskiej na jej terytorium wkroczyło 115 000 Ukraińców