21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzina Daniela Sancho potwierdziła, że ​​„bardzo jej przykro z powodu odejścia Edwina”

Rodzina Daniela Sancho potwierdziła, że ​​„bardzo jej przykro z powodu odejścia Edwina”

(CNN hiszpański) – Rodzina Hiszpana Daniela Sancho, który przebywa w tymczasowym więzieniu w Tajlandii za zabójstwo kolumbijskiego chirurga Edwina Arriety, wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​„bardzo mu przykro z powodu śmierci Edwina” i poprosiła media o zachowanie dyskrecji.

Pełne oświadczenie, odczytane przez prawnika Fernando Okę z Koh Samui i zarejestrowane przez EFE, brzmi następująco:

„Doceniamy zainteresowanie prasy, ale nie możemy w tej chwili składać oświadczeń, aby nie ingerować w śledztwo i uszanować bardzo bolesny moment, przez który przechodzą obie rodziny w strasznej sytuacji, w której musieliśmy żyć. Jesteśmy bardzo współczuję śmierci Edwina i współczuję jego rodzinie.

Sancho jest od poniedziałku tymczasowo więziony na wyspie Koh Samui we wschodniej Tajlandii. W ten wtorek po raz pierwszy odwiedził go prawnik Cohen Annan, według agencji informacyjnej „EFE”, który zapewnił media, że ​​czuje się „wygodnie” i że „wie, co zrobił”.

CNN skontaktowało się z tajlandzką kancelarią prawniczą prowadzoną przez Fernando Oca w celu uzyskania dalszych informacji, ale nie otrzymało jeszcze odpowiedzi.

READ  Nauczyciel aresztowany za uprawianie seksu ze studentem w Miami