24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Robiłem Puchar Świata na dachu”

Aleksander Róża Zostaw to ESPN W 2018 r. do podpisania z TUDNSam miał ochotę relacjonować najważniejsze wydarzenia sportowe, więc postanowił zmienić bieg swojej kariery.

„Miałem zamiar renegocjować umowę w ESPN Negocjacje nie zaczęły się dobrze. Cztery lata temu (2014) Univisión Deportes faktycznie chciał wyjechać do Miami, wtedy informowałem ich w: ESPN Szukali mnie z innego medium, nawet złożyłem im ofertę (…) Nie było to z powodu presji, zawarto porozumienie i wtedy powiedzieli mi, że chcą wnieść zwrot do swoich koncertów, angażować młodych ludzi, ale przez lata widziałem, że tak się nie stało – powiedział w wywiadzie dla Tony de Valdes.

Czyli komentator przyznał to z nazwiskami takimi jak Jose Ramon Fernandez NS Gomez JunkoW telewizji trudno było zrobić przeskok.

„Zdałem sobie z tego sprawę z imionami takimi jak Jose Ramon, Vitelson, Gomez Junco, Hugo I wiele innych w dużych programach, bardzo trudno było zdobyć więcej widzów. Już czułem łaskotanie organizowania wydarzeń na żywo, opisywania ich osobiście i myślenia o tym TUDN Ponieważ mają wszystko, co wspaniałe, takie jak igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata, Liga MX i wiele innych.

„Było sporo nieporozumień co do tego, jak odejdę, a w 2018 roku nie dałem im możliwości negocjacji, jak wcześniej. Miałem złudzenie, że trzymam Puchar Świata na stadionie, a nie na dachu lub w środek miasta. Dziękuję ESPN Ponieważ pozwoliło mi to relacjonować wszystkie możliwe wydarzenia związane z piłką nożną, ale zawsze wokół stadionów lub na zewnątrz, ponieważ nie mają do niczego żadnych praw.

Możesz być również zainteresowany: Gerard Pique i eBay Lanos ogłaszają stworzenie „globalnego balonu”

READ  Czesi wygrali w Baku! Arturo Elias Ayoub łapie Maxa Verstappena (zdjęcie) - Fox Sports