20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Są oskarżani o możliwe pranie pieniędzy przy transferach argentyńskich graczy do Meksyku, w tym o przepustkę od Maxi Mesy.

Kluby, do których włamano się to Racing, Independiente, Union de Santa Fe y Gimnasia i Esgrima la Plata; Transfer Maximiliano Mesy nie jest jedynym przedmiotem dochodzenia

Argentyna – Argentyński Związek Piłki Nożnej Władze dokonały nalotu na cztery kluby z tego kraju, na polecenie sędziego badającego możliwe manewry tych instytucji uchylających się od praktyk i prania brudnych pieniędzy, przy przerzucaniu zawodników z tego kraju do Meksyk, w tym fragment maxi mezza, teraz gracz Monterrey, według doniesień argentyńskiej prasy.

„Nalot na naszą siedzibę jest wynikiem śledztwa z udziałem przedstawiciela gracza Maximiliano Mezzy. Został on przeniesiony do Independiente w 2016 roku. Następnie personel Avellanedy sprzedał go do Meksyku. klubu”, relacjonowały Nadia Gimancia i Esgrima. de la plata.

Kluby, do których włamano się, są WyścigI niezależnyI Federacja Santa Fe I Gimnastyka i szermierka la plata.

„Al-Ittihad Club poinformował, że dziś rano policja ochrony lotniska (PSA) przeprowadziła nalot na siedzibę naszej instytucji w kontekście sprawy z siedzibą w San Isidro odpowiedzialnej za dr. Fernando R. za dokumentację księgową za 2015 r. skargi złożonej przez PROCELAC w Prokuraturze Narodu” – stwierdził Unión de Santa Fe.

Maximiliano Mezza Obecnie gra w Rayados de Monterrey i przybył do Meksyku za 15 milionów dolarów w 2019 roku. Pomocnik miał nieregularne występy w drużynie, którą teraz zarządza. Javier Aguirre.

Konwersja Maximiliano Mezza Nie tylko on jest badany, ponieważ istnieją wątpliwości co do dalszych transferów między klubami meksykańskimi i argentyńskimi, które są obecnie pod lupą.

READ  Dzisiejsze mecze: Quetaro vs Tigres: podsumowanie i najlepsze mecze z 13 dnia Clausura 2022