3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlatego Mehmet nie chce trenować Chivas

Nie jest tajemnicą, że mocny kandydat na dyrektora sportowego Chivas, Ricardo Pelayes Na czele „świętej trzody” stoi Argentyńczyk Antonio „Al-Turk” MuhammadZasięg południowoamerykańskiego stratega może się jednak zmniejszyć z różnych powodów.

Dyrektor Rojiblanco, Ricardo Pelaez Linares Zapowiedział, że pierwszą osobą, która przejęła stery Chivasa na liście, był „Turek”, ponieważ wcześniej pracował u jego boku w Ameryce, W Águilas zdobyli mistrzostwo Apertura 2014 przeciwko Tigres.

Wideo | Turco Mohammed zdobywa swój trzeci tytuł mistrzowski w Meksyku!

Według informacji opublikowanych przez Diario Record, Mahomet nie byłby zainteresowany kierowaniem zespołem Guadalajary Cóż, będzie Nie mogę się doczekać większego projektu, aby kontynuować karierę trenerską A plany te nie powinny stać się nowym pasterzem „świętej trzody”, z wyjątkiem chwili obecnej.

Może Cię to zainteresować: to właśnie robi Marco Fabian po wyczerpaniu sprzętu

Potencjalni kandydaci do poprowadzenia Chivas

po wyjściu Wiktor Manuel VucetichNazwiska nie przestały dzwonić, by objąć techniczne kierownictwo drużyny Amaury Vergara, po odejściu „Kinga Midasa” z siedziby Guadalajary wyznaczono osobę odpowiedzialną za szkolenie piłkarzy klubu, Marcelo Michel Leno Jako tymczasowy trener, aż do przybycia „dobrego”, aby przejąć nowy projekt Rojiblanco.

Wśród kandydatów, oprócz Mahometa, znajduje się na krótkiej liście Diego AlonsoJednak perspektywa podpisania kontraktu z Urugwajem z Rojiblanco zanika, ponieważ plotki sugerują, że czeka na występ Getafe, ponieważ Michel Gonzalez jest na linie z powodu słabego początku kampanii.

Czy Matias Almeida jest opcją dla Chivas?

To prawda, że ​​jednym z trenerów, który imponuje kibicom swoim ewentualnym przyjazdem do Guadalajary, jest: Matthias AlmeidaChociaż problem ustąpił, nadal jest to realna opcja, ponieważ Argentyńczyk rozwiązał umowę z San Jose z MLS pod koniec tego roku.

READ  Marchesin zaprzecza obecności dziennikarza po kłótni z Ochoą

To może Cię zainteresować: nowe życie Neri Castillo poza piłką nożną